logo_header
ערכת 6 חיישנים פריסטייל ליברה

₪1530

₪1530

ערכת 6 חיישנים פריסטייל ליברה

ערכת 6 חיישנים פריסטייל ליברה

חשוב: מערכת פריסטייל ליברה לניטור סוכר בטכנולוגיית פלאש מיועדת למדידת רמות הסוכר בנוזל הבין-תאי בחולי סוכרת (מגיל 4 ומעלה). ההתוויה לשימוש עבור ילדים (גיל 17 - 4) מוגבלת לאלה הנמצאים בפיקוח של מטפל שגילו 18 שנים לפחות.

1530
 • איך זה עובד
 • מפרט טכני
 • תוכנה
1
הצמד את החיישן

החיישן מוצמד לחלק האחורי של הזרוע העליונה באמצעות התקן חד פעמי. בעת הצמדת החיישן, סיב סטרילי קטן וגמיש (5 מ"מ) מוחדר מתחת לעור ומוחזק במקומו על ידי מדבקה קטנה.

2
סרוק את החיישן

על מנת לקבל קריאת סוכר, כל שצריך לעשות הוא להעביר את הקורא על גבי החיישן ולבצע סריקה מהירה ונטולת כאב במשך שנייה אחת. הסריקה מאפשרת לקבל מידע רב יותר מאשר ניטור סוכר בדם באמצעות מקלוני בדיקה, ומבטלת את הצורך בדקירות השגרתיות של האצבע *2. מערכת פריסטייל ליברה מציעה גם תוכנה שמפיקה דוחות תמציתיים המסייעים בניתוח של נתוני רמות הסוכר.

3
קבל מידע על רמות הסוכר שלך על גבי קורא הנתונים

בכל סריקה של הקורא על פני החיישן נראה קריאה של רמת הסוכר הנוכחית, נתוני רמות הסוכר ב- 8 השעות האחרונות וחץ מגמה המראה לך אם רמות הסוכר עולות, יורדות או משתנות באיטיות. הקורא יכול לסרוק מבעד לבגדים. **

*Data on file. Abbott Diabetes Care ** קורא הנתונים יכול לקלוט את נתוני החיישן כשהוא נמצא במרחק 1 ס"מ עד 4 ס"מ מהחיישן.

חיישן פריסטייל ליברה

מידות החיישן גובה 5 מ"מ, קוטר 35 מ"מ
משקל החיישן 5 גרם
מקור המתח של החיישן 1 סוללת תחמוצת כסף
משך חיי החיישן עד 14 יום
זכרון החיישן 8 שעות (קריאות סוכר נשמרות כל 15 דקות)
טמפרטורת הפעלה 10°C עד 45°C
טמפרטורת אחסון של התקן הצמדת החיישן ומארז החיישן 4°C עד 25°C
טווח לחות יחסית להפעלה ואחסון 10%-90% ,ללא עיבוי,
עמידות החיישן למים IP27 : חסין מים עד לעומק של מטר אחד (3 רגל) למשך עד 30 דקות לכל היותר
גובה להפעלה ואחסון 381 -מטר (1,250 -רגל) עד 3,048 מטר (10,000רגל)
הורד את תוכנת הפריסטייל ליברה שלך

התוכנה מאפשרת גישה לדוחות מגוונים, כולל "תובנות דפוסי רמות סוכר", הכולל אומדן של מדדי בקרת רמת הסוכר ופרופיל סוכר אמבולטורי, כדי:

software1 לזהות דפוסים
software1 לעבור על דפוסי רמות סוכר
software1 לזהות נושאים לדיון עם הצוות הרפואי שלך
software1 לעקוב אחר ההתקדמות.

שימוש מיועד

תוכנת פריסטייל ליברה מיועדת למשתמשי פריסטייל ליברה ולצוות הרפואי ומאפשרת סקירה, ניתוח והערכת נתונים כדוגמת קריאות רמת הסוכר מהחיישן, תוצאות של בדיקות סוכר בדם, תוצאות של בדיקות קטונים בדם ונתונים אחרים שהועלו על-ידי מערכת פריסטייל ליברה. השימוש בתוכנה מסייע לבסס תוכנית יעילה לטיפול וניהול הסוכרת

תוכנת פריסטייל ליברה אינה מיועדת לאיבחון סוכרת. על המשתמשים לזכור כי התוכנה היא רק כלי לניהול מידע, ועל כן אינה מיועדת להחליף ליווי של צוות רפואי. כל מטופל חייב תמיד להתייעץ עם הרופא המטפל בכל שאלה או חשש בעניין הטיפול בסוכרת.

דרישות המערכת

מחשב העובד על אחת מהמערכות הבאות

 • Microsoft Windows 7 (32 or 64 bit)
 • Microsoft Windows 8 (32 or 64 bit)
 • Microsoft Windows 10 (32 or 64 bit)
 • OS X El Capitan

מחשב עם כניסת USB 2.0 ומעבד ליבה כפול בעל מהירות 1.6 ג'יגה-הרץ וזיכרון RAM 2 ג'יגה-בייט לפחות. פריסטייל וסימני המותג הקשורים אליו הם סימנים מסחריים של חברת Abbott Diabetes Care בתחומי שיפוט שונים.

רישיון והסכם שירות ומדיניות הפרטיות של FreeStyle Libre Software - לפני התקנת התוכנה, תתבקש לאשר את התנאים רישיון והסכם שירות ומדיניות הפרטיות של Abbott Diabetes Care (“ADC”,‏ ""אנחנו"" או ""שלנו""). אנא קרא מסמכים חשובים אלה. תמצית מדיניות פרטיות: בקר בכתובת http://www.freestylesoftwareproducts.com/privacypolicy כדי לקרוא את מדיניות הפרטיות של ADC לגבי FreeStyle Software שחלה באופן ספציפי על התוכנה (""מדיניות הפרטיות של FreeStyle Software"") בארצך. קרא מסמך חשוב זה. לסיכום, כאשר תשתמש בתוכנה, אנו נאסוף נתונים באופן אוטומטי מהשימוש שלך בתוכנה ובמוצרים דרך התוכנה. פירוש הדבר ש-ADC אוספת נתונים אודות המחשב שלך, התוכנה שלך על-פי הסכם זה, והמכשיר שלך (לרבות המספר הסידורי של המכשיר) כדי לוודא שברשותך תוכנה עדכנית. בנוסף, ובנפרד, אנו אוספים מידע שהוסרו ממנו פרטים מזהים על מנת לשפר את המוצרים והשירותים שלנו, ואנו עשויים לשתף מידע סמוי זה עם השותפים שלנו; עם זאת, אין לנו או לשותפים שלנו אפשרות לקשר נתונים אלה אליך בשום דרך.

שירות לקוחות

נשמח לשמוע מכם: 6364* או cs@geffenmedical.com בין 8:30 ל- 18:00, בימי ו' ובערבי חג עד 12:15, בחול המועד 8:30 עד 14:00 כדי לענות על כל שאלה בנוגע לתוכנת פריסטייל ליברה. חומרי הדרכה מודפסים למשתמש זמינים ונשלחים לפי דרישה.פריסטייל ומותגים נלויים הינם סימנים מסחריים רשומים בתחומים שיפוטיים שונים בבעלות .Abbott Diabetes Care Incזכויות יוצרים רשומים Abbott Laboratories. Abbott Park, Illinois 2014,

U.S.A.Copyright 2014 Abbott Laboratories. Abbott Park, Illinois, U.S.A.

חיישן קטן ודיסקרטי, הודות לגודלו הזעיר (כמטבע 5 ₪).

החיישן עמיד בפני מים2 ומוצמד לחלק האחורי של הזרוע העליונה, ונועד לשימוש של עד 14 יום.

לא עוד דקירות! 1

בניגוד לבדיקות דם שגרתיות, השימוש בחיישן פריסטייל ליברה אינו דורש את דקירת האצבע .1

בנוסף, חיישן הפריסטייל ליברה מיוצר בתהליך בו הרגישות בין החיישנים כמעט ולא משתנה. משמע, החיישן מכוייל כבר במפעל, כך שאין צורך בכיולים נוספים ע"י דקירת האצבע.

הוא מודד את רמות הסוכר באופן רציף בנוזל הבין תאי ושומר 8 שעות של נתונים.

עמיד בפני מים

חיישן פריסטייל ליברה ניתן לשימוש עד ל 14 יום, גם בזמן מקלחת, אמבטיה, שחייה 2, פעילות גופנית או משחק.

בדיקת סוכר מסורתית בדם או ניטור סוכר באמצעות טכנולוגיית FLASH?

תוצאות של בדיקות סוכר ע"י דקירת האצבע וקריאות רמות הסוכר מהחיישן לא תמיד יהיו תואמות ולמעשה סביר שיהיו שונות 3 .

קריאות הסוכר מהחיישן הן מהנוזל הבין תאי (ISF) , שכבת נוזל דקה, העוטפת את תאי הרקמה התת-עורית. ישנו עיכוב של כ-5-10 דקות בתגובת הסוכר שבנוזל הבין-תאי לשינויים ברמות הסוכר בדם. 4

מאפשר ניטור קבוע

ניתן לבצע כמה סריקות שרוצים בזמן שהחיישן על היד - הקורא סורק גם דרך הבגדים! 5. היות והחיישן שומר נתונים של 8 השעות האחרונות, צריך רק מינימום של 3 סריקות ביום כדי לקבל פרופיל גליקמי יומי מלא של רמות הסוכר 6 - ובכך המערכת עוזרת לקבל החלטות מושכלות לגבי ניהול הסוכרת.

 • 1 . בדיקת סוכר באמצעות דקירת האצבע במד סוכר נדרשת בזמנים של שינויים מהירים ברמות הסוכר, כאשר רמות הסוכר בנוזל הבין תאי עלולות לא לשקף בצורה מדויקת את רמת הסוכר בדם או במצב של היפוגליקמיה / היפוגליקמיה צפויה, המדווחת על ידי המערכת, או כאשר הסימפטומים אינם תואמים את קריאת המערכת.
 • 2. החיישן הינו חסין מים עד לעומק של מטר אחד (3 רגל) למשך עד 30 דקות לכל היותר.
 • 3. Bailey et al. The Performance and Usability of a Factory-Calibrated Flash Glucose Monitoring System. Diabetes Technology & Therapeutics. Nov 2015; 17(11).
 • 4. Basu A, et al., Time Lag of Glucose from Intravascular to Interstitial Compartment in Humans, Diabetes. 2013 Dec; 62(12): 4083–4087. Published online 2013 Nov 16. doi: 10.2337/db13-1132
 • 5. קורא הנתונים יכול לקלוט את נתוני החיישן כשהוא נמצא במרחק 1 ס"מ עד 4 ס"מ מהחיישן
 • 6. בצעו סריקה אחת ל-8 שעות לקבלת תמונה מלאה של רמות הסוכר שלך