logo_header

למה לדקור כשאפשר לסרוק?1
קיימת הערה לסעיף זה בסוף הדף

מערכת פריסטייל ליברה משחררת אתכם מהקושי הכרוך בדקירת האצבעות לצורך ביצוע בדיקות דם שגרתיות .

מס' 1 בעולם* - מערכת מבוססת חיישן לניטור רמות סוכר

* נתונים המבוססים על מספר המשתמשים במערכת הפריסטייל ליברה ברחבי העולם בהשוואה למספר המשתמשים במערכות מובילות אחרות לניטור רמות סוכר המבוססות על חיישן.

נוחות

חיישן קטן מודד את רמות הסוכר באופן אוטומטי ומתעד אותן באופן רציף ביום ובלילה 3

קרא עוד

דיסקרטיות

קבלת קריאת רמת הסוכר באמצעות סריקה פשוטה ללא כאב, בשניה אחת בלבד, גם מבעד לבגדים 4

קרא עוד

ידידותית למשתמש

בכל סריקה ניתן לקבל את רמת הסוכר הנוכחית, נתוני רמות הסוכר ב-8 השעות האחרונות וחץ המצביע על מגמת השינוי של רמת הסוכר

קרא עוד

קלה לשימוש

לשחות, להתקלח ולהתעמל – מערכת פריסטייל ליברה עמידה למים וניתן להתקלח איתה, להיכנס איתה לבריכה2 ולהשתמש בה במהלך פעילות גופנית

קרא עוד

מידע מפורט

מגוון רחב של דוחות המספקים מידע מפורט אודות רמות הסוכר ,מסייעים לך ולצוות הרפואי שלך בקבלת החלטות מושכלות בניהול הסוכרת

קרא עוד

לקוחות מספרים

אין חכם כבעל נסיון. קרא את חוויות המשתמש של לקוחותינו. לחץ כאן לצפייה בעמוד לקוחות מספרים

התגלית ממחנה הקיץ

יותם, 12, הוא סוכרתי מאז כיתה א' ובין תחביביו הרבים, הוא ספורטאי מוכשר שעוסק בשחייה, כדורגל וכדורעף ומחובר גם למשאבת האינסולין האלחוטית שלנו- אומניפוד.

התגלית ממחנה הקיץ

יותם, 12, הוא סוכרתי מאז כיתה א' ובין תחביביו הרבים, הוא ספורטאי מוכשר שעוסק בשחייה, כדורגל וכדורעף ומחובר גם למשאבת האינסולין האלחוטית שלנו- אומניפוד.

במחנה הקיץ האחרון של האגודה לסוכרת נעורים, יותם וחבריו נאלצו להתעורר באמצע הלילה כדי לדקור את עצמם ולבדוק את רמת הסוכר שלהם, חוץ מילד אחד שישן לילה רצוף בלי דאגות ובלי קירות כשעליו החיישן של פריסטייל ליברה. החיישן מאפשר סריקה מהירה ופשוטה של הזרוע על ידי קורא אוטומטי שמציג את רמת הסוכר הנוכחית, ממוצע רמות הסוכר ב-8 השעות האחרונות וחץ מגמה. היתרון בלילה הוא משמעותי מאוד, במיוחד לילדים, כשבעצם אנו יכולים לסרוק אותם בעצמנו, בלי שירגישו.

כשיותם חזר הביתה מהמחנה הוא סיפר לאמא שלו על התגלית החדשה והיתר היסטוריה!

זהירות - הליברה ממכר!

שאלות נפוצות

חייבים להמשיך לרקוד!

רשמים ראשונים

ברי

50 שנה!!! מזה 50 שנה שברי (72), סוכרתי סוג 1 , דוקר את עצמו 8 פעמים ביום כדי לבדוק את רמת הסוכר שלו. 146,000 דקירות באצבע שנעשו במהלך כל השנים!

רגעים מהחיים עם פריסטייל ליברה

מוצרי מערכת פריסטייל ליברה

צריך עזרה?

לתמיכה במוצר,טיפים או הדרכה איך להשתמש במערכת פריסטייל ליברה, אנו מעמידים לרשותך מספר מקורות מידע.

שירות לקוחות

נשמח לשמוע מכם

*6364

בימים א'-ה בין השעות 8:30 עד 18:00, בימי ו' ובערבי חג בין השעות 8:30 עד12:15 , בחול המועד בין השעות 8:30 עד 14:00. לחלופין, אתם מוזמנים למלא את טופס הפניות שלנו באתר או לשלוח מייל לכתובת cs@geffenmedical.com

שאלות נפוצות וסרטוני הדרכה

מענה לשאלותך תמצא בסרטוני הדרכה ועמודי שאלות נפוצות באתר

בקר בעמוד התמיכה שלנו
 • הערות

 • 1. סריקת החיישן אינה דורשת את דקירת האצבע
 • 2. החיישן הינו חסין למים עד לעומק של מטר אחד למשך עד 30 דקות לכל היותר. יש צורך בכ-60 דקות חימום לאחר הצמדת החיישן. אין להשתמש בגובה מעל 3,048 מטר (10,000 רגל).
 • 3. בצעו סריקה אחת ל-8 שעות לקבלת תמונה מלאה של רמות הסוכר שלכם .
 • 4. קורא הנתונים יכול לקלוט את נתוני החיישן כשהוא נמצא במרחק 1 ס"מ עד 4 ס"מ מהחיישן.
 • 5. בדיקת סוכר באמצעות דקירת האצבע במד סוכר נדרשת בזמנים של שינויים מהירים ברמות הסוכר, כאשר רמות הסוכר בנוזל הבין תאי עלולות לא לשקף בצורה מדויקת את רמת הסוכר בדם או במצב של היפוגליקמיה/ היפוגליקמיה צפויה, המדווחת על ידי המערכת, או כאשר הסימפטומים אינם תואמים את קריאת המערכת.
 • 6. אפליקציית FreeStyle LibreLink וקורא פריסטייל ליברה בעלי מאפיינים דומים אך לא זהים. בדיקה בדקירת אצבע באמצעות מד הסוכר בדם נדרשת, כאשר רמות הסוכר משתנות במהירות, כשרמות הסוכר בנוזל הבין תאי אינן משקפות במדויק את רמות הסוכר בדם או במקרה של היפוגליקמיה או היפוגליקמיה צפויה שמדווחת על ידי אפליקציית FreeStyle LibreLink או כאשר התסמינים אינם תואמים את הקריאות של אפליקציית FreeStyle LibreLink.
 • 7. אפליקציית FreeStyle LibreLink תואמת רק למכשירים ניידים ומערכות הפעלה מסוימות. אנא עיין במדריך התאימות לטלפון החכם שבאתר לפני השימוש באפליקציה.
 • 8. LibreLinkUp היא אפליקציה לנייד, שפותחה ותמכת על ידי Newyu, Inc. השימוש ב- LibreLinkUp וב- FreeStyle LibreLink מחייב רישום ב- LibreView, שירות הניתן על ידי Abbott ו- Newyu, Inc. האפליקציה לנייד LibreLinkUp אינה מיועדת להיות אמצעי עיקרי לניטור רמות הסוכר: משתמשים בייתים צריכים לבדוק במכשירים העיקריים שלהם ולהתייעץ עם איש צוות רפואי לפני ביצוע כל פרשנות רפואית והתאמות טיפוליות
 • 9. LibreLinkUp תואמת לטלפוני אנדרואיד עם מערכת הפעלה אנדרואיד 6 ומעלה ומכשירי אייפון עם מערכת הפעלה iOS 11 ומעלה
 • חלקים באתר כתובים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך כמובן שיש לראות בכתוב כמתייחס גם ללשון נקבה