הזינו את מונח החיפוש

הכל
מערכת פריסטייל ליברה 2
חיישן
קורא
אפליקציית FreeStyle LibreLink
אפליקציית LibreView
אפליקציית LibreLinkUp
אחר

מהי תכונת טקסט לדיבור?

'טקסט לדיבור' היא תכונה אופציונלית של אפליקציית FreeStyle LibreLink. כאשר התכונה מופעלת, קריאת רמת הסוכר וחץ המגמה יוקראו בקול בעת סריקת החיישן.

כברירת מחדל, תכונה זו כבויה באפליקציה. כדי להפעיל אותה, עבור לתפריט ההגדרות, בחר באפשרות 'טקסט לדיבור' והפעל אותה.

יש לשים לב שהתכונה 'טקסט לדיבור' קוראת בקול את ערך רמת הסוכר ואת חץ המגמה בלבד. לקבלת מידע מלא, יש לבדוק את מסך 'רמת הסוכר שלי'.

יש לזכור, שתכונת 'טקסט לדיבור' מקבלת מראש את הגדרות עוצמת הקול שבטלפון החכם שלך. אם השמע בטלפון מכובה, לא תישמע את הקריאה של רמת הסוכר.

מדוע עליי ליצור חשבון LibreView כדי להשתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink?

LibreView משמשת לניהול פרטי החשבון שלך ומאפשרת דיווח מפורט ושיתוף נתונים. לאחר התקנת האפליקציה וקבלת את תנאי השימוש, יהיה עליך ליצור חשבון LibreView כדי להתחיל להשתמש באפליקציה. LibreView מאפשר לך לשתף את נתוני רמות הסוכר שלך עם הצוות הרפואי ואפליקציות אחרות המתחברות עם אפליקציית FreeStyle LibreLink

האם הנתונים שלי מוגנים? מה אבוט עושה כדי להגן על נתוני המטופלים?

אבוט ושותפיה מצייתים לכל חוקי הגנת המידע והפרטיות החלים בתחומי השיפוט של המשתמשים. אנא קרא את הסכם הרישיון ותנאי השימוש למשתמש הקצה או את הודעת הפרטיות באפליקציה או באתר LibreView.com כדי להבטיח שאתה מרגיש בנוח עם נוהלי הטיפול בנתונים המסדירים את השימוש באפליקציה וב- LibreView; אחרת, אין להתקין את האפליקציה.

איזה סוג מידע אוספת האפליקציה ומה קורה עם מידע זה?

האפליקציה מאחסנת את פרטי החשבון , נתוני רמות הסוכר, הערות, ומידע על החיישן באפליקציה שבטלפון, כך שבאחריותך להגביל את הגישה לטלפון שלך כדי להגן על מידע אישי. האפליקציה גם מעלה באופן אוטומטי Δ נתונים אלה לתוכנת LibreView, מאגר נתונים מאובטח מבוסס ענן. אנא קרא את הודעת הפרטיות באפליקציית FreeStyle LibreLink למידע נוסף.

מה קורה אם אני מאבד או מחליף את הטלפון שלי?

במקרה שתאבד או תחליף את הטלפון שלך, הורד את האפליקציה שוב בטלפון תואם והיכנס עם פרטי החשבון שלך. אם יש לך חיישן פעיל ואתה צריך להתקין מחדש את האפליקציה, כשתיכנס לחשבון הקיים שלך, תוכל להמשיך להשתמש בחיישן הפעיל שלך עד לסיום פעילותו. לא תוכל לצפות בנתונים היסטוריים בהתקנה החדשה של האפליקציה, אך נתונים אלה יהיו זמינים ב-LibreView. 

כיצד ניתן לגשת לדוחות רמות הסוכר שלי?

האפליקציה כוללת סדרה של דוחות המראים את מגמות ודפוסי רמות הסוכר שלך. בחר מתוך התפריט הראשי את הדוח שברצונך לראות.

מהם ההבדלים בין אפליקציית FreeStyle LibreLink לקורא פריסטייל ליברה?

• שיתוף: ניתן לשתף דוחות ישירות מהטלפון באמצעות אפליקציית FreeStyle LibreLink. ניתן לחבר את הקורא למחשב באמצעות כבל USB להעלאת נתונים.

• תצוגה: הקורא כולל מסך מגע צבעוני פשוט. גרפים מוצגים בצבע וברזולוציה גבוהה יותר באפליקציה.

• הערות: ניתן להוסיף הערות לקורא תוך 15 דקות מקריאת רמת הסוכר. האפליקציה מאפשרת לך להוסיף ולהציג הערות בכל עת ביומן.

• טקסט לדיבור: אם התכונה מופעלת באפליקציה, תוכל לשמוע את קריאת רמת הסוכר עם יחידת המדידה וכיוון חץ המגמה לאחר כל סריקה.

• דוחות: הקורא והאפליקציה משתמשים באותם חישובים כדי ליצור דוחות רמת סוכר. בהשוואה לקורא, הדוחות באפליקציה צבעוניים, מפורטים ואינטראקטיביים יותר. האפליקציה יכולה גם להציג A1c משוער בנוסף לנתונים הסטטיסטיים הבסיסיים של היסטוריית רמת הסוכר שלך ב -24 השעות האחרונות.

• תזכורות: האפליקציה מאפשרת לך להגדיר בקלות תזכורות מותאמות אישית, כמו גם טיימר של 8 שעות המתאפס בכל פעם שהחיישן נסרק. על מנת לקבל תזכורות, ודא כי הודעות האפליקציה מופעלות.

• אחר: לקורא יש פתח עבור מקלונים לבדיקת רמת סוכר בדם, כך שניתן להשתמש בו הן לסריקת חיישנים והן לבדיקת רמות הסוכר בדם.

מה קורה כשאני נוסע לאזורי זמן שונים או כאשר הטלפון שלי משנה זמן?

האפליקציה תציג סמל של שעון בגרף רמת הסוכר כדי לציין מתי חל שינוי בזמן. יש צורך להשתמש בזמן נכון על מנת לקבל דוחות מדויקים. אם הזמן בטלפון אינו מוגדר לעדכון אוטומטי, תצטרך לעדכן את הגדרות הזמן של הטלפון שלך כדי להמשיך להשתמש באפליקציה.

האם אפליקציית FreeStyle LibreLink עובדת עם תוכנת שולחן העבודה פריסטייל ליברה?

לא, נתוני רמות סוכר מאפליקציית FreeStyle LibreLink לא יסונכרנו עם תוכנת שולחן העבודה פריסטייל ליברה. נתונים מאפליקציית FreeStyle LibreLink מאוחסנים ומוצגים רק באמצעות LibreView .

אילו שפות נתמכות באפליקציית FreeStyle LibreLink?

אפליקציית FreeStyle LibreLink זמינה כעת בשפות הבאות: • ערבית • סינית מופשטת • סינית מסורתית • דנית • הולנדית • אנגלית (בריטניה) • אנגלית (ארה"ב) • פינית • צרפתית - קנדה • צרפתית-צרפת • גרמנית • יוונית • עברית • איטלקית • יפנית • קוריאנית • נורווגית • פולנית • פורטוגזית - ברזיל • פורטוגזית - פורטוגל • רוסית • ספרדית - אמריקה הלטינית • ספרדית - ספרד • ספרדית – ארה"ב • שוודית • טורקית    

הערה: אפליקציית FreeStyle LibreLink מוצגת בשפה זהה לזו של שפת מערכת ההפעלה של הטלפון. אם ברצונך להשתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink בשפה אחרת, בחר באחת מהשפות הנתמכות בהגדרות המערכת של הטלפון. אפליקציית FreeStyle LibreLink תתעדכן בפעם הבאה שהיא תיפתח.

אם אפליקציית FreeStyle LibreLink אינה תומכת בשפה שהוגדרה בטלפון , האפליקציה תציג טקסט באנגלית (ארה"ב).

כיצד ניתן לאפס את הסיסמא שלי אם שכחתי אותה?

לאחר התקנת אפליקציית FreeStyle LibreLink, הקש על "כניסה".

לאחר מכן, הקש על "שכחתי סיסמא". הזן את כתובת הדוא"ל ששימשה אותך ליצירת החשבון ופעל לפי ההנחיות המופיעות על המסך. תקבל הודעת דוא"ל עם לינק לאיפוס הסיסמא שלך. עקוב אחר הקישור כדי ליצור סיסמה חדשה, ולאחר מכן היכנס לחשבונך באמצעות הסיסמה החדשה שלך.

האם ניתן להשתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink עם טלפונים שנפרצו?

אפליקציית FreeStyle LibreLink אינה נתמכת בטלפונים שנפרצו.

מה קורה אם סוללת הטלפון שלי מתרוקנת?

אם סוללת הטלפון שלך התרוקנה, טען את הטלפון כדי להמשיך להשתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink. הנתונים שלך לא יאבדו אם הסוללה בטלפון תתרוקן ותוכל לסרוק את החיישן בזמן שהטלפון נטען.

האם אפליקציית FreeStyle LibreLink גורמת לסוללת הטלפון שלי להתרוקן מהר יותר?

לא, ניתן להשתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink לעתים קרובות ככל שתרצה ולא צריכה להיות השפעה ניכרת על חיי הסוללה מעבר לדפוסי השימוש הרגילים שלך.

מה אם אין לי קליטה בטלפון או Wi-Fi?

Wi-Fi או חיבור נתונים לנייד נדרשים רק לצורך הגדרה ראשונית של האפליקציה (הורדה/התקנה של האפליקציה, יצירת חשבון או כניסה) ושיתוף מידע על רמות הסוכר שלך עם הצוות המטפל או עם אפליקציות מחוברות אחרות. האפליקציה אינה דורשת Wi-Fi או חיבור נתונים לנייד כדי לסרוק את החיישן או לשמור את קריאות רמת הסוכר הנוכחיות . כאשר הטלפון שלך פועל במצב מנותק, הנתונים יועלו ל-LibreView רק לאחר חידוש חיבור ה- Wi-Fi -או הנתונים הניידים.

האם אפליקציית FreeStyle LibreLink תפעל כשהטלפון במצב 'טיסה'?

כן. אם אתה משתמש בטלפון אנדרואיד, ייתכן שיהיה עלייך לגשת להגדרות הטלפון ולהפעיל מחדש את ה- NFC כשהטלפון נמצא במצב טיסה. אתה יכול לסרוק עם האייפון במצב טיסה על ידי הקשה על אחד מלחצני הסריקה באפליקציה כדי להכניס אותו למצב מוכן לסריקה.

האם ניתן להשתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink לביצוע החלטות לגבי מינון האינסולין?

כן. אנשים עם סוכרת יכולים להשתמש בחיישני פריסטייל ליברה יחד עם האפליקציה כדי להבין טוב יותר את השפעתן של פעולות כמו: אכילה, פעילות גופנית ונטילת אינסולין, בהתבסס על רמות הסוכר שלהם. הם יכולים גם לקבל החלטות טיפול יומיומיות כולל החלטות על מינון אינסולין, בהתבסס על הנחיית הצוות הרפואי שלהם.

האם ניתן להשתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink כדי לסרוק חיישן של מישהו אחר?

אפליקציית FreeStyle LibreLink מיועדת לשימוש עם חיישן אחד בלבד (ואדם אחד) בכל פעם. כל חשבון אפליקציה משויך לאדם אחד. עם זאת, אנשים המשתמשים באפליקציית FreeStyle LibreLink יכולים להתחבר למטפלים שלהם אם הם משתמשים באפליקציה נפרדת הנקראת LibreLinkUp.

LibreLinkUp מאפשרת למטפלים לנטר מרחוק את קריאות רמת הסוכר שבוצעו על ידי יקיריהם §.

§ אפליקציית LibreLinkUp תואמת רק למכשירים ניידים ומערכות הפעלה מסוימות. אנא בדוק ב- www.librelinkup.com לקבלת מידע נוסף על תאימות המכשיר לפני השימוש באפליקציה. השימוש ב-LibreLinkUp וב-FreeStyle LibreLink מחייב רישום ב-LibreView. אפליקציית LibreLinkUp אינה מיועדת להיות אמצעי עיקרי לניטור רמות הסוכר: משתמשים ביתיים חייבים לבדוק במכשירים העיקריים שלהם ולהתייעץ עם איש צוות רפואי לפני ביצוע כל פרשנות רפואית והתאמות טיפוליות על סמך המידע המסופק על ידי האפליקציה

האם אני יכול להשתמש בקורא פריסטייל ליברה ואפליקציית FreeStyle LibreLink עם אותו חיישן?

אם ברצונך להשתמש בקורא ובאפליקציה עם אותו חיישן, בצע את השלבים הבאים:

1.עליך להשתמש בקורא כדי להפעיל חיישן חדש. לא ניתן להשתמש בחיישן שהופעל באמצעות האפליקציה עם קורא פריסטייל ליברה.

2.לאחר הפעלת החיישן עם הקורא, פתח את האפליקציה וסרוק בעזרתה את החיישן.

3.בסיום זמן אתחול החיישן, ניתן להשתמש באפליקציה או בקורא כדי לבדוק את רמת הסוכר למשך עד 14 ימים.

4. סרוק את החיישן עם הקורא או באמצעות האפליקציה בתוך פרק זמן של 8 שעות, כדי למנוע פערים בנתונים.

 

זכור שאפליקציית FreeStyle LibreLink וקוראי פריסטייל ליברה אינם משתפים נתונים זה עם זה. לדוגמה, אם תעבור בין הקורא לאפליקציה, ייתכן שתראה פערים בנתוני רמות הסוכר שלך, אשר ישפיעו על הדוחות הזמינים דרך הקורא, אפליקציית FreeStyle LibreLink ו-LibreView.

חשוב להמשיך לסרוק את החיישן שלך עם האפליקציה או הקורא לפחות פעם בשמונה שעות, כדי לאפשר לך ולצוות הרפואי המטפל לקבל תמונת מצב מלאה של מגמות ודפוסי רמות הסוכר שלך.

האם אני צריך לשאת מכשיר נפרד למדידת סוכר בדם?

אין צורך להשתמש במד סוכר נפרד בדם לבדיקות שגרתיות. האפליקציה מאפשרת לך לקבל תוצאות רמת סוכר בתדירות שתרצה על ידי סריקה פשוטה של חיישן פריסטייל ליברה עם הטלפון.

אפליקציית FreeStyle LibreLink תואמת רק למכשירים ניידים מסוימים ולמערכות הפעלה מסוימות. אנא עיין באתר למידע נוסף על תאימות המכשיר לפני השימוש באפליקציה. השימוש ב- FreeStyle LibreLink מחייב הרשמה ב- LibreView.

מה זה טווח תקשורת קצר (NFC) ואיך אני אדע שיש את זה בטלפון שלי?

NFC הינה טכנולוגיית תקשורת אלחוטית המאפשרת לחיישני הפריסטייל ליברה להעביר נתונים באופן אלחוטי למכשיר אחר. כדי לבדוק אם הטלפון שלך תואם לחיישני פריסטייל ליברה, עיין במדריך התאימות לטלפון החכם.

האם קיימות אפליקציות אחרות המאושרות לשימוש עם חיישני פריסטייל ליברה?

לא, אפליקציית FreeStyle LibreLink היא האפליקציה היחידה שנבדקה על ידי Abbott ותואמת לחיישני פריסטייל ליברה.

האם אפליקציית FreeStyle LibreLink יכולה להחליף את קורא פריסטייל ליברה?

כן. האפליקציה פותחה באמצעות אותה טכנולוגיה שקיימת בקורא פריסטייל ליברה לקבלה ועיבוד של נתוני רמת סוכר, כך שניתן להשתמש בה גם לניטור שגרתי של רמות סוכר. ניתן להשתמש באפליקציה במקום קורא פריסטייל ליברה או בשילוב עמו.

האם אני צריך להסיר את הכיסוי מהטלפון שלי כדי לסרוק את החיישן?

יתכן שתצטרך להסיר את כיסוי הטלפון - הדבר תלוי בחומר שממנו הוא עשוי , עוביו ורמת הביצועים של אנטנת ה-NFC של הטלפון . אם כיסוי הטלפון שלך עשוי מפלסטיק או סיליקון או חומר אחר שאינו מוליך, סביר להניח שתוכל לסרוק את החיישן מבלי להסיר את הכיסוי. אם הכיסוי הוא מאלומיניום, מתכת או כל דבר אחר שיש לו משטח מוליך, ייתכן שיהיה עליך להסיר את כיסוי הטלפון לפני סריקת החיישן . גם עובי הכיסוי יכול לעשות את ההבדל. אם הכיסוי שלך לטלפון עבה מאוד, הוא עלול למנוע מהטלפון לסרוק את החיישן.

כיצד ניתן לסרוק את חיישן פריסטייל ליברה עם הטלפון שלי?

אנדרואיד:

לאחר הצמדת חיישן פריסטייל ליברה לחלק האחורי של הזרוע העליונה, פתח את האפליקציה והחזק את החלק האחורי של טלפון האנדרואיד שלך בקרבת (מרחק מדויק משתנה לפי הדגם של המכשיר) חיישן פריסטייל ליברה כדי לסרוק אותו. גודל ומיקום אנטנת ה NFC -במכשירי אנדרואיד משתנים לפי יצרן ודגם, כך שייתכן שתצטרך להזיז את הטלפון כדי למצוא את הנקודה המיטבית לסריקת החיישן. ברגע שמצאת את נקודת הסריקה האופטימלית, המתן לשני צלילים או רטט ברור מן האפליקציה בטרם תרחיק את הטלפון מחיישן פריסטייל ליברה. הצליל הראשון מסמן שה-NFC של הטלפון זיהה את החיישן. הצליל השני מסמן שהסריקה הושלמה.

אייפון:

לאחר הצמדת חיישן הפריסטייל ליברה לחלק האחורי של הזרוע העליונה, פתח את האפליקציה והקש על אחד מלחצני הסריקה בתוך האפליקציה כדי להכניס את המכשיר למצב מוכן לסריקה. יש שני סוגים של לחצני סריקה - לחצן כחול במסך הבית וסמל סריקה אפור בפינה השמאלית העליונה של רוב המסכים. החזק את הקצה העליון של האייפון ליד החיישן ואל תזיז את המכשיר עד שיישמע צליל ו /או תרגיש רטט, אשר מציינים שהסריקה הושלמה.

האם אפליקציית FreeStyle LibreLink בעלת אישור CE?

כן, אפליקציית FreeStyle LibreLink בעלת אישור CE.

מס' זיהוי של הגוף המוסמך (Notified Body) הינו 2797.

אילו מכשירים עובדים עם אפליקציית FreeStyle LibreLink?

ניתן למצוא רשימה של מכשירים ומערכות הפעלה תואמות במדריך התאימות לטלפון החכם. אם אינך בטוח מהו מפרט הטלפון הנייד שלך, אפשר לפתוח את Google Play או את App Store בטלפון, ולחפש את אפליקציית FreeStyle LibreLink בגרסה המתאימה למדינתך. אם אינך יכול להוריד את האפליקציה, כנראה שהיא לא תואמת לטלפון שלך. הערה: אפליקציית FreeStyle LibreLink אינה נתמכת בטלפונים פרוצים . למדריך תאימות באתר

מהי אפליקציית FreeStyle LibreLink לנייד?

אפליקציית FreeStyle LibreLink מאפשרת לך לסרוק את החיישן באמצעות טלפון נייד מסוג אייפון או אנדרואיד  כך שתוכל לנטר את רמות הסוכר שלך ללא דקירות אצבע שגרתיות*. בעת סריקת החיישן באמצעות טלפון תואם שמפעיל את אפליקציית FreeStyle LibreLink, נתוני רמת הסוכר שלך מוצגים ישירות במכשיר זה. לאפליקציה תכונות רבות הזהות לאלה של קורא פריסטייל ליברה. ראה עוד מהתכונות על ידי צפייה בדף FreeStyle LibreLink שבאתר.

האם אני מקבל את כל ההתראות שמקבל איש הקשר שלי ב-FreeStyle LibreLink?

משתמשי LibreLinkUp יכולים לקבל התראות על רמת סוכר גבוהה ונמוכה אם השיתוף הופעל, אולם הם לא יקבלו התראה על אובדן אות של איש הקשר שלהם וגם לא יראו את ערכי הרמות המוגדרות בהתראות.

מהי אפליקציית LibreLinkUp וכיצד היא פועלת עם אפליקציית FreeStyle LibreLink?

LibreLinkUp היא אפליקציה נלווית לאפליקציית FreeStyle LibreLink, המאפשרת שיתוף אוטומטי של קריאות רמת הסוכר עם המטפלים שלך בזמן אמת. אתה והמטפל שלך חייבים להיות מחוברים לרשת כדי לשתף ולקבל קריאות רמת סוכר. כדי להוסיף חיבור LibreLinkUp דרך אפליקציית FreeStyle LibreLink, פשוט הקש על 'יישומים מחוברים' בתפריט הראשי ופעל לפי ההוראות שעל המסך.

כיצד אוכל לעדכן או להתקין את תוכנית FreeStyle Libre לשולחן העבודה?

תוכנת FreeStyle Libre הוחלפה ב-LibreView. LibreView היא מערכת חינמית, מאובטחת, מבוססת ענן לניהול סוכרת, הכוללת את אותה פונקציונליות של התוכנה המקורית, כמו גם יתרונות נוספים כגון: תוכנה אינטרנטית שניתן לגשת אליה מכל מחשב והעלאה אוטומטית של נתונים עבור כל מי שמשתמשים באפליקציה לנייד FreeStyle LibreLink. ניתן לגשת לכל הדוחות ולהעלות נתונים מקורא פריסטייל ליברה באותו אופן.

מהו פרופיל רמת סוכר אמבולטורית (AGP)?

גרף פרופיל רמת סוכר אמבולטורית (AGP), הקיים במספר דוחות, מספק התייחסות חזותית לשינויים ברמות הסוכר לאורך זמן. נתוני רמת הסוכר המתקבלים מהחיישן במהלך תקופת זמן של 5 ימים או יותר משולבים ומותווים לתרשים יחיד של 24 שעות. על ידי הצגת הנתונים בדרך זו, תוכל לראות דפוסי שונות שעשויים להיות משותפים לזמן מסוים במהלך היום.

כיצד תוכנת LibreView עוזרת לי?

ניתן להשתמש בדוחות רמת סוכר של LibreView על מנת לזהות בקלות רבה יותר מגמות ודפוסים בנתוני רמת הסוכר . לדוגמה, ייתכן שתגלה שבשעות מסוימות של היום רמת הסוכר שלך נמצאת באופן עקבי במגמה גבוהה או נמוכה ותוכל להתמקד בתחומים אלה כדי להשתפר. LibreView גם מאפשרת לשתף במהירות ובקלות את נתוני רמת הסוכר עם הצוות הרפואי כדי לנהל שיחות טובות יותר על הסוכרת.

תאימות LibreView

אתר LibreView תואם רק למערכות הפעלה ודפדפנים מסוימים. אנא בקר באתר www.libreview.com למידע נוסף.

כיצד אוכל לשתף את נתוני רמות הסוכר שלי עם הצוות הרפואי?

כדי לשתף את הנתונים שלך עם הצוות הרפואי, הרופא שלך יכול:

1. לשלוח לך הודעת דוא"ל מתוך LibreView המזמינה אותך לשתף נתונים, או

2. לספק לך את מספר זיהוי המרפאה הייחודי שלהם.

אם הרופא שלח לך הודעת דוא"ל, תוכל ללחוץ על הקישור שבהודעת הדוא"ל כדי להתחיל לשתף. אם הרופא שלך העביר לך את מספר זיהוי המרפאה, יהיה עליך להיכנס ל-LibreView ולהזין את מספר זיהוי המרפאה בסעיף "המרפאות שלי" בהגדרות החשבון שלך.

כיצד אני מעלה נתוני רמת סוכר?

לאחר שהתקנת את מנהלי ההתקנים של LibreView, תוכל להעלות את נתוני רמת סוכר לחשבון LibreView שלך על ידי חיבור המכשיר למחשב באמצעות כבל נתונים תואם. לחץ על הכפתור "לחץ כדי להתחיל העלאה" שבמסך "העלאת נתונים ממכשיר".

הערה: אם אתה משתמש ב-FreeStyle LibreLink כדי לנטר את רמת הסוכר שלך, הנתונים מועלים באופן אוטומטי ל-LibreView בכל פעם שאתה סורק את חיישן פריסטייל ליברהΔ.

Δ השימוש ב-FreeStyle LibreLink מחייב רישום ב-LibreView. העלאה אוטומטית דורשת חיבור לאינטרנט אלחוטי או חיבור נתונים נייד.

כיצד מתחילים את השימוש ב-LibreView?

באפשרותך ליצור לעצמך חשבון LibreView למטופל מתוך הזמנה שנשלחה אליך באמצעות הדוא"ל על ידי הצוות הרפואי שלך, או ישירות דרך אתר LibreView .LibreView הוא שירות חינמי ובדרך כלל נדרשות רק כמה דקות כדי להגדירו.

חשבון LibreView של המטופל תואם למכשירי רמת הסוכר של Abbott Diabetes Care בלבד. אם אתה משתמש ב-FreeStyle LibreLink כדי לנטר את רמת הסוכר שלך, הנתונים שלך מועלים באופן אוטומטי Δ  ל-LibreView בכל פעם שאתה סורק את חיישן פריסטייל ליברה שלך. תוכל להתחבר ל-LibreView באמצעות פרטי משתמש זהים לאלה של חשבון אפליקציית FreeStyle LibreLink.

עיין ב-LibreView.com לפרטים נוספים.

Δ השימוש ב-FreeStyle LibreLink מחייב רישום ב-LibreView. העלאה אוטומטית דורשת חיבור לאינטרנט אלחוטי או חיבור נתונים נייד.

האם מערכת LibreView עובדת עם משאבות אינסולין?

נכון להיום, LibreView אינה תומכת במשאבות אינסולין.

כמה זה עולה?

LibreView הינה מערכת חינמית. אין עלויות התחלתיות ודמי מנוי.

מה זה LibreView?

LibreView מאפשרת לך ליצור דוחות רמת סוכר ברורים וקלים להבנה, ולשתף אותם עם הצוות הרפואי. LibreView היא תוכנה חינמית ולוקח דקות ספורות בלבד כדי להירשם ולהתחיל להשתמש בה. כדי להשתמש ב-LibreView תצטרך לחבר את מכשיר מדידת הסוכר לכל מחשב Windows PC או Mac המחובר לאינטרנט.

היכנס עם פרטי ההתחברות שלך ולאחר מכן עקוב אחר ההוראות שעל המסך כדי להעלות נתונים.

נתוני רמת הסוכר שלך מאוחסנים בצורה מאובטחת ב-LibreView, ודרכו תוכל גם לשתף אותם עם הרופא שלך.

הערה: אם אתה משתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink כדי לנטר את רמת הסוכר שלך, הנתונים שלך מועלים אוטומטית ל-LibreView בכל פעם שאתה סורק את חיישן פריסטייל ליברה.

למידע נוסף: מכשירים תואמים

מהי תוכנית LibreView וכיצד היא עובדת עם אפליקציית FreeStyle LibreLink?

LibreView היא מערכת לניהול סוכרת מבוססת ענן, המסופקת על ידי החברות Abbott ו־Newyu, Inc.

LibreView מספקת מאגר נתונים מאובטח לשמירת הנתונים מאפליקציית FreeStyle LibreLink, ומאפשרת לך לשתף בקלות את נתוני רמות הסוכר שלך עם הצוות הרפואי או עם אנשים אחרים, אם תרצה בכך. הנתונים מועלים באופן אוטומטי ל־LibreView, כאשר הטלפון שלך מחובר לאינטרנט.

למידע נוסף, ראה הדף של LibreView.

כמה קריאות נדרשות לחישוב A1c משוער?

נדרשים לפחות 5 ימים של נתוני חיישן לחישוב A1c משוער.

האם החיישנים ו/או הקוראים של פריסטייל ליברה 2 תואמים בין מדינות ושווקים שונים?

חיישני פריסטייל ליברה 2 מותאמים למכירה במדינה מסוימת ותואמים לקוראים שנמכרו, לאפליקציות תואמות ולתוכנות שהורדו באותה מדינה:

• חיישני פריסטייל ליברה 2 במדינה אחת אינם תואמים בהכרח לקוראי פריסטייל ליברה 2 או לאפליקציות ממדינות אחרות.

• משתמשי פריסטייל ליברה 2 צריכים לרכוש מראש כמות מספקת של חיישנים מאותה מדינה שבה רכשו את הקורא או שבה הורידו את האפליקציה, כך שתספיק להם למשך הנסיעה כולה.

• אם מתוכנן טיול ארוך טווח בחו"ל, רצוי להשיג קורא חדש או להוריד אפליקציה ותוכנה תואמת מאותה מדינה, כדי שניתן יהיה לרכוש ולהשתמש בחיישנים הזמינים באותה מדינה.

מדוע ההתראות הן אופציונליות?

לא כל המטופלים זקוקים להתראות רמת סוכר. מערכת פריסטייל ליברה 2 מציעה התראות עבור מי שזקוקים או חפצים בהן. עם זאת, כל המטופלים יכולים פשוט לבחור להשאיר את ההתראות כבויות.

האם אני עדיין צריך לבצע דקירות אצבע?

בדיקת רמת סוכר בדם באמצעות דקירות אצבע נדרשת כאשר קריאות והתראות של רמות הסוכר אינן תואמות לתסמינים או לציפיות.

האם הנתונים שלי ממערכת פריסטייל ליברה יכולים להיות מסוכמים עם הנתונים שלי ממערכת פריסטייל ליברה 2 ב-LibreView?

כן אם אתה משתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink. עם זאת, אם אתה משתמש בקורא פריסטייל ליברה 2 כמכשיר העיקרי שלך, לא ניתן לאחד נתונים ממערכת פריסטייל ליברה באותו דוח עם נתונים ממערכת פריסטייל ליברה 2 ב- LibreView.

האם אוכל לשתף את הנתונים שלי ממערכת פריסטייל ליברה 2 עם הצוות הרפואי שלי?

אתה מוזמן לשתף את הנתונים עם הצוות הרפואי כדי שיוכלו לעבוד איתך על ניהול השגרה היומיומית בצורה טובה יותר. באמצעות LibreView תוכל לשתף את הנתונים באופן אוטומטי עם הצוות הרפואי על ידי קישור חשבון ה- LibreView שלך למרפאה שלהם. לחלופין, באפשרותך לשלוח דוא"ל או להדפיס קובץ PDF של הדוחות שלך על מנת לשתף עם הצוות הרפואי שלך.

האם חיישני פריסטייל ליברה 2 שונים מחיישני פריסטייל ליברה (מדבקה, גודל וכו')?

חיישן פריסטייל ליברה 2 מבוסס על אותה טכנולוגיית אנזים (wired-enzyme) שמאפיינת את חיישן פריסטייל ליברה. ההבדל העיקרי הוא שחיישן פריסטייל ליברה 2 משתמש ב- Bluetooth המאפשר התראות רמת סוכר אופציונליות. חיישן פריסטייל ליברה 2 הוא בגודל זהה לחיישן פריסטייל ליברה .

האם חיישן פריסטייל ליברה 2 שונה מחיישן פריסטייל ליברה?

כן, תזדקק לחיישן פריסטייל ליברה 2 כדי להשתמש במערכת פריסטייל ליברה 2.

יש ברשותי חיישן פריסטייל ליברה 2, האם אוכל לקבל התראות באמצעות אפליקציית FreeStyle LibreLink?

כן, אפליקציית FreeStyle LibreLink גרסה 2.5.3 ואילך תואמת לחיישני פריסטייל ליברה 2 ותומכת בקבלת התראות. ניתן להשתמש בגרסה זו של האפליקציה להפעלה/סריקה של חיישני פריסטייל ליברה 2 וקבלת התראות.

איזו גרסה של FreeStyle LibreLink אני צריך על מנת לקבל התראות?

הגרסה העדכנית ביותר של האפליקציה תומכת בהתראות.

יש לי כבר קורא של פריסטייל ליברה. האם אצטרך קורא פריסטייל ליברה 2 כדי שתהיה לי האפשרות לקבל התראות רמת סוכר אופציונליות?

כן, תזדקק לקורא פריסטייל ליברה 2 כדי לקבל התראות על רמת סוכר באמצעות חיישן פריסטייל ליברה 2. קורא פריסטייל ליברה לא מספק התראות.

מדוע איני יכול לקבל התראות דרך האפליקציה לאחר שהפעלתי את החיישן עם הקורא?

מערכת פריסטייל ליברה 2 מציעה חווית התראות פשוטה. רק המכשיר שהפעיל את החיישן יכול לקבל התראות

באיזו תדירות מערכת פריסטייל ליברה 2 בודקת את רמת הסוכר שלי כדי לראות אם צריכה להתקבל התראה?

מערכת פריסטייל ליברה 2 בודקת כל דקה אם צריכה להתקבל התראה.

כמה התראות יש למערכת פריסטייל ליברה 2?

למערכת פריסטייל ליברה 2 יש שלוש התראות אופציונליות:

• התראה על רמת סוכר נמוכה - ההתראה תודיע לך כאשר רמת הסוכר שלך יורדת מתחת לרמה שהגדרת

• התראה על רמת סוכר גבוהה - ההתראה תודיע לך כאשר רמת הסוכר שלך עולה מעל לרמה שהגדרת

• התראה על אובדן אות - ההתראה תודיע לך כאשר התראות רמת הסוכר שהגדרת אינן זמינות כיוון שהחיישן איבד את התקשורת עם הקורא או עם האפליקציה במשך 20 דקות

האם אפליקציית FreeStyle LibreLink תואמת הן לחיישני פריסטייל ליברה והן לחיישני פריסטייל ליברה 2?

כן, אפליקציית FreeStyle LibreLink תואמת הן לחיישני פריסטייל ליברה והן לחיישני פריסטייל ליברה 2, אולם התראות מתקבלות רק מחיישני פריסטייל ליברה 2.

מהי רמת הדיוק של מערכת פריסטייל ליברה 2?

למערכת פריסטייל ליברה 2 יש ממוצע שונות יחסית מוחלטת (MARD) של 9.2%* עם 99.9% מהקריאות באזורים A ו- B של ה- Consensus Error Grid ^.

מערכת פריסטייל ליברה 2 כוללת MARD של 9.7% בקרב ילדים, עם 100% מהקריאות באזורים A ו- B של ה- Consensus Error Grid °

סימוכין

* עלון נתוני ביצועי מערכת FreeStyle Libre 2

^ Data on file, Abbott Diabetes Care, Inc.

° Data on file, Abbott Diabetes Care, Inc. מטופלים ילדים מגיל 6-17

האם למערכת פריסטייל ליברה 2 יש התוויות שימוש זהות למערכת פריסטייל ליברה (למשל עבור ילדים, נשים בהריון)?

כן, בדיוק כמו מערכת פריסטייל ליברה, מערכת פריסטייל ליברה 2 מאושרת לשימוש עבור ילדים עם סוכרת מגיל 4 ומעלה ולמבוגרים עם סוכרת*, כולל נשים בהריון.

* ההתוויה לילדים (גילאי 4-12) מוגבלת לילדים אשר נמצאים תחת פיקוחו של מטפל בן 18 שנים לפחות. המטפל אחראי על הפיקוח, הניהול ומתן סיוע לילד בעת השימוש בקורא ובחיישן וכן בפירוש או בסיוע לילד בפירוש קריאות רמות הסוכר המתקבלות מהחיישן.

מה ההבדלים בין מערכת פריסטייל ליברה למערכת פריסטייל ליברה 2?

בדיוק כמו מערכת פריסטייל ליברה, מערכת פריסטייל ליברה 2 היא דיסקרטית, נוחה וקלה לשימוש1 . בזכות הדיוק המצוין שלה2,3, אין צורך בדקירות אצבע בעת השימוש במערכת פריסטייל ליברה 2 *.

מערכת פריסטייל ליברה 2 מספקת גם שקט נפשי ברגעים שאתם הכי זקוקים לכך, עם 3 התראות אופציונליות בזמן אמת. יש התראה על רמת סוכר נמוכה, התראה על רמת סוכר גבוהה והתראה על אובדן אות.

סימוכין

1 Data on file, Abbott Diabetes Care, Inc.

2 עלון נתוני ביצועי מערכת פריסטייל ליברה 2.

3 Data on file, Abbott Diabetes Care, Inc.

* בדיקת רמת סוכר בדם באמצעות דקירת אצבע נדרשת כאשר קריאות והתראות רמות הסוכר שלך אינן תואמות לתסמינים או לציפיות.

האם הקורא נכבה באופן אוטומטי?

זמן הכיבוי של תצוגת הקורא הוא 60 שניות (120 שניות מרגע הכנסת מקלון בדיקה)

אילו שפות זמינות בקורא?

בישראל, השפות הזמינות הן: עברית, אנגלית, ערבית ורוסית. שפת הקורא היא ספציפית למדינה ולפיכך משתנה ממדינה למדינה.אם אתה צריך שפה אחרת, תוכל להשתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink כדי לסרוק את החיישן. אפליקציית FreeStyle LibreLink תשתמש בשפה המוגדרת בטלפון שלך.

מה יקרה אם לא אסרוק את החיישן באמצעות הקורא במשך פרק זמן של 8 שעות?

קריאות רמת הסוכר הישנות ביותר יאבדו אם לא תסרוק עם הקורא לפחות פעם אחת במהלך פרק זמן של 8 שעות. הנתונים החסרים האלה יופיעו כפער בדוחות רמת הסוכר שלך.לדוגמה, אם סרקת את החיישן באמצעות הקורא בשעה 13:00 ולאחר מכן שוב בשעה 22:00, תאבד את נתוני רמת הסוכר שבין השעות 13:00 ל-14:00.

האם ניתן לקבל רמת קריאת סוכר דרך הבגדים?

כן, ניתן לקבל קריאות רמת סוכר דרך הבגדים באמצעות סריקת החיישן על ידי הקורא או הטלפון. הקורא יכול לקלוט נתונים מהחיישן כאשר הוא נמצא בטווח של 1 ס"מ עד 4 ס"מ מהחיישן.

באיזו תדירות יש להטעין את הקורא?

בשימוש רגיל, ניתן להשתמש בקורא במשך כ-4 ימים בטרם יהיה צורך בהטענתו מחדש. ההודעה 'סוללה חלשה' תוצג בקורא כאשר יהיה צורך בהטענתו מחדש. בקורא קיים חיווי סוללה המציין את אורך חיי הסוללה.

מה קורה כשסוללת הקורא מתרוקנת?האם אני מאבד את קריאות רמות הסוכר שלי?

יש להטעין את הקורא כאשר הסוללה מתרוקנת. קריאות רמות הסוכר המאוחסנות בקורא אינן אובדות. הקורא אמור להיטען במלואו תוך כ-3 שעות אם הסוללה ריקה לחלוטין.

האם אוכל להשתמש בחיישן פריסטייל ליברה אם יש לי קוצב לב?

ביצועי מערכת פריסטייל ליברה לא הוערכו בשימוש עם מכשירים רפואיים מושתלים אחרים, כגון קוצבי לב. לכן אדם עם קוצב לב לא צריך להשתמש במערכת פריסטייל ליברה.

כיצד מצמידים את החיישן לגוף?

החיישן מוצמד לחלק האחורי של הזרוע העליונה באמצעות התקן חד פעמי הנקרא התקן הצמדת החיישן. כאשר החיישן מוצמד, סיב סטרילי קטן (5 מ"מ) מוחדר אל מתחת לעור, ומקובע למקומו באמצעות מדבקה קטנה. במחקר שנערך על ידי Abbott Diabetes Care, רוב המשתמשים הסכימו כי החדרת החיישן אינה כואבת יותר מבדיקת רמת סוכר טיפוסית באמצעות דקירת האצבע ** .

**Data on file. במחקר שנערך על ידי חטיבת הסוכרת של אבוט, 93.4% מהמטופלים שנסקרו (n=30) לא הרגישו אי נוחות מתחת לעור בזמן ענידת החיישן.

האם ארגיש את החיישן במהלך השימוש בו?

עוביו של חלק החיישן שמוחדר מתחת לעור הוא פחות מ-0.4 מ"מ (1 מ"מ הוא בערך עוביין של מספר שערות אנושיות) ועומק החדרתו מתחת לעור הוא כ-5 מ"מ בלבד, כך שמרבית האנשים לעולם לא ירגישו את החיישן בעת ענידתו.*

* במחקר שנערך על ידי חטיבת הסוכרת של אבוט, 93.4% מהמטופלים שנסקרו (n=30) לא הרגישו אי נוחות מתחת לעור בזמן ענידת החיישן.

כיצד משליכים את רכיבי חיישן פריסטייל ליברה לאחר השימוש?

אריזות משומשות ולא משומשות ניתן להשליך לפח אשפה כללי. לאחר שהחיישן הוצמד לזרוע, ניתן להבריג בחזרה את התקן הצמדת החיישן המשומש (המכיל מחט) למכסה שלו ולהשליך לפח המיועד לפסולת ביולוגית (שקיות צהובות)או לקופסה המיועדת לפסולת חדה. את חיישן פריסטייל ליברה המשומש יש להשליך לפח המיועד לפסולת ביולוגית חדה.

האם אוכל להשתמש בפריסטייל ליברה על בעלי חיים?

מערכת פריסטייל ליברה מיועדת לשימוש עבור בני אדם בלבד.

מה קורה לחיישן בעת שימוש בטמפ' גבוהות או נמוכות יותר מטווח הטמפ' המומלץ?

אם החיישן יפסיק לפעול בשל טמפרטורה קיצונית, המשתמש יקבל הודעת שגיאה המציינת "קריאת רמת הסוכר אינה זמינה". טווח טמפרטורת הפעולה של חיישן פריסטייל ליברה הוא 10°C עד 45°C.

מה קורה אם אני צריך להסיר את החיישן לפני תום תקופת 14 הימים (או אם הוא נופל)?

לא ניתן לעשות שימוש חוזר בחיישן שהוסר או שנפל. הפעל חיישן חדש. הקורא או אפליקציית FreeStyle LibreLink יזהו שמדובר בחיישן חדש וישאלו אם ברצונך להפעיל אותו.

האם אני יכול להתקלח, לשחות או להתעמל במהלך ענידת החיישן?

כן. ניתן לענוד את החיישן בזמן רחצה, מקלחת, שחייה או פעילות גופנית. אין לשהות עם החיישן במים בעומק שמתחת ל- 1 מטר , ואין לטבול אותו במים במשך יותר מ-30 דקות.

כמה קריאות רמת סוכר ניתן לבצע במהלך השימוש בחיישן?

ניתן לבצע קריאות רמת סוכר רבות ככל שתרצה במהלך השימוש בחיישן. על מנת לקבל תמונה גליקמית של 24 שעות, יש לסרוק לפחות אחת ל-8 שעות.

כמה זמן ניתן לענוד את החיישן?

החיישן החד פעמי מיועד להיצמד אל גב הזרוע העליונה ולספק קריאות רמת סוכר מדויקות במשך עד 14 ימים. לאחר 14 ימים, יש להסיר את החיישן באמצעות קילוף המדבקה.

באיזו תדירות ניתן לסרוק את החיישן? מה יקרה אם אסרוק בתדירות גבוהה, למשל כל 30 שניות?

ניתן לסרוק כמה שרוצים, אך הקריאה לא תשתנה בתדירות גבוהה מ- 60 שניות.

באיזו תדירות החיישן מודד ושומר את קריאות רמות הסוכר?

החיישן מודד את רמות הסוכר בנוזל הבינתאי באופן אוטומטי כל דקה ושומר את הקריאות במרווחי זמן של 15 דקות למשך 8 שעות. כאשר החיישן נסרק על ידי הקורא או הטלפון, החיישן מעביר באופן אוטומטי 8 שעות של נתונים למכשיר.

האם אוכל לעבור דרך סורק בטחוני בשדה התעופה עם חיישן פריסטייל ליברה?

קורא וחיישן פריסטייל ליברה יכולים להיחשף להפרעות אלקטרוסטטיות (ESD) ואלקטרומגנטיות (EMI) שכיחות, כולל גלאי מתכת בנמלי תעופה. תוכל לשאת את חיישן הפריסטייל ליברה שלך בזמן שתעבור דרכם. עם זאת, אין לחשוף את קורא הפריסטייל ליברה וחיישן הפריסטייל ליברה לחלק מסורקי הגוף המלא בנמלי תעופה (כלומר, רנטגן ומיקרו-גל מילימטר). כדי להימנע מהסרת החיישן , עליך לבקש סוג אחר של סריקה שיבוצע ע"י קצין הביטחון.אם יש לך ספק לגבי סוג הסריקה הביטחונית שאתה עובר, עדכן את קצין הביטחון לפני שתמשיך בנקודת הבידוק הביטחונית של נמל התעופה.

מדוע הקורא או הטלפון מאחסנים את המידע כל 15 דקות? מדוע לא לעתים יותר תכופות?

על מנת לשמור על גודלו הקטן של החיישן, קיבולת האחסון שלו מוגבלת. כדי לוודא שהחיישן יוכל להכיל 8 שעות של נתונים (לפרק זמן אופייני של לילה).

מה גודלו של החיישן? כמה עמוק הוא מוחדר?

גובה החיישן הוא 5 מ"מ וקוטרו 35 מ"מ. עובי החלק של החיישן המוחדר מתחת לעור קטן מ-0.4 מ"מ והוא מוחדר לעומק של כ-5 מ"מ בלבד מתחת לעור. במחקר שנערך על ידי Abbott Diabetes Care, המשתמשים הסכימו שהחדרת החיישן אינה מכאיבה יותר מבדיקת רמת סוכר שגרתית באמצעות דקירת האצבע *.

* Data on file.במחקר שנערך על ידי חטיבת הסוכרת של אבוט, 93.4% מהמטופלים שנסקרו (n=30) לא הרגישו אי נוחות מתחת לעור בזמן ענידת החיישן.

מה קורה לחיישן לאחר 14 ימים של שימוש?

לאחר תקופת שימוש של 14 ימים, הקורא או האפליקציה FreeStyle LibreLink מודיעים לך על כך. משך הזמן עד לסיום תקופת השימוש בחיישן מוצג על המסך של הקורא עם הפעלתו. לאחר תקופת השימוש, החיישן יפסיק לפעול ויש להחליפו בחיישן חדש.

אפליקציית FreeStyle LibreLink תואמת רק למכשירים ניידים מסוימים ולמערכות הפעלה מסוימות. אנא עיין באתר למידע נוסף על תאימות המכשיר לפני השימוש באפליקציה. השימוש ב- FreeStyle LibreLink מחייב הרשמה ב- LibreView.

לאילו מקומות בגוף ניתן להצמיד את החיישן?

ניתן לענוד את החיישן רק על החלק האחורי של הזרוע העליונה.

האם דיוק החיישן עקבי במהלך 14 ימי השימוש?

כן, מערכת פריסטייל ליברה הוכחה קלינית כמדויקת, יציבה ועקבית לאורך 14 ימים. המערכת אינה דורשת כיול באמצעות דקירת אצבע ומהווה תחליף לבדיקות רמת סוכר שגרתיות על ידי דקירת אצבע.*1

* בדיקת רמת סוכר בדם באמצעות דקירת אצבע נדרשת כאשר קריאות רמות הסוכר שלך אינן תואמות לתסמינים או לציפיות.

1. Bailey, et al. The Performance and Usability of a Factory-Calibrated Flash Glucose Monitoring System. Diabetes Technology and Therapeutics, Volume 17, Number 11, 2015.

כיצד ניתן לדעת אם החיישן פועל כהלכה?

כדי לבדוק שהמערכת פועלת, הפעל את הקורא או השתמש ב- FreeStyle LibreLink וסרוק את החיישן כדי לקבל קריאה של רמת הסוכר.

אם החיישן אינו פועל מכל סיבה שהיא, תופיע הודעת שגיאה על גבי מסך הקורא או הטלפון, אשר תורה למשתמש להחליף את החיישן.

אם יש לך תסמינים שאינם תואמים את קריאת מערכת הפריסטייל ליברה או במקרה שאתה חושד שהקריאה שלך עשויה להיות לא מדויקת, בדוק את רמת הסוכר על ידי דקירת אצבע באמצעות מד סוכר בדם. מטעמי נוחות, הקורא כולל מד סוכר מובנה שניתן להשתמש בו לבדיקת רמת הסוכר בדם. אם אתה חווה תסמינים שאינם תואמים את קריאות רמת הסוכר שלך, היוועץ עם איש צוות רפואי.

האם מטופלי דיאליזה יכולים להשתמש במערכת פריסטייל ליברה?

מערכת פריסטייל ליברה לא נבדקה בקרב אנשים המטופלים בדיאליזה.

אם החיישן שומר קריאות רמת סוכר כל 15 דקות, האם משמעות הדבר היא כי אקבל את אותה קריאת רמת סוכר אם החיישן ייסרק שוב באותו מרווח זמן של 15 דקות?

לא, תקבל את הקריאה העדכנית ביותר בכל פעם שתסרוק את החיישן.
קטגוריה

מדוע ההתראות הן אופציונליות?

לא כל המטופלים זקוקים להתראות רמת סוכר. מערכת פריסטייל ליברה 2 מציעה התראות עבור מי שזקוקים או חפצים בהן. עם זאת, כל המטופלים יכולים פשוט לבחור להשאיר את ההתראות כבויות.

האם אני עדיין צריך לבצע דקירות אצבע?

בדיקת רמת סוכר בדם באמצעות דקירות אצבע נדרשת כאשר קריאות והתראות של רמות הסוכר אינן תואמות לתסמינים או לציפיות.

האם הנתונים שלי ממערכת פריסטייל ליברה יכולים להיות מסוכמים עם הנתונים שלי ממערכת פריסטייל ליברה 2 ב-LibreView?

כן אם אתה משתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink. עם זאת, אם אתה משתמש בקורא פריסטייל ליברה 2 כמכשיר העיקרי שלך, לא ניתן לאחד נתונים ממערכת פריסטייל ליברה באותו דוח עם נתונים ממערכת פריסטייל ליברה 2 ב- LibreView.

האם אוכל לשתף את הנתונים שלי ממערכת פריסטייל ליברה 2 עם הצוות הרפואי שלי?

אתה מוזמן לשתף את הנתונים עם הצוות הרפואי כדי שיוכלו לעבוד איתך על ניהול השגרה היומיומית בצורה טובה יותר. באמצעות LibreView תוכל לשתף את הנתונים באופן אוטומטי עם הצוות הרפואי על ידי קישור חשבון ה- LibreView שלך למרפאה שלהם. לחלופין, באפשרותך לשלוח דוא"ל או להדפיס קובץ PDF של הדוחות שלך על מנת לשתף עם הצוות הרפואי שלך.

האם חיישני פריסטייל ליברה 2 שונים מחיישני פריסטייל ליברה (מדבקה, גודל וכו')?

חיישן פריסטייל ליברה 2 מבוסס על אותה טכנולוגיית אנזים (wired-enzyme) שמאפיינת את חיישן פריסטייל ליברה. ההבדל העיקרי הוא שחיישן פריסטייל ליברה 2 משתמש ב- Bluetooth המאפשר התראות רמת סוכר אופציונליות. חיישן פריסטייל ליברה 2 הוא בגודל זהה לחיישן פריסטייל ליברה .

האם חיישן פריסטייל ליברה 2 שונה מחיישן פריסטייל ליברה?

כן, תזדקק לחיישן פריסטייל ליברה 2 כדי להשתמש במערכת פריסטייל ליברה 2.

יש ברשותי חיישן פריסטייל ליברה 2, האם אוכל לקבל התראות באמצעות אפליקציית FreeStyle LibreLink?

כן, אפליקציית FreeStyle LibreLink גרסה 2.5.3 ואילך תואמת לחיישני פריסטייל ליברה 2 ותומכת בקבלת התראות. ניתן להשתמש בגרסה זו של האפליקציה להפעלה/סריקה של חיישני פריסטייל ליברה 2 וקבלת התראות.

איזו גרסה של FreeStyle LibreLink אני צריך על מנת לקבל התראות?

הגרסה העדכנית ביותר של האפליקציה תומכת בהתראות.

יש לי כבר קורא של פריסטייל ליברה. האם אצטרך קורא פריסטייל ליברה 2 כדי שתהיה לי האפשרות לקבל התראות רמת סוכר אופציונליות?

כן, תזדקק לקורא פריסטייל ליברה 2 כדי לקבל התראות על רמת סוכר באמצעות חיישן פריסטייל ליברה 2. קורא פריסטייל ליברה לא מספק התראות.

מדוע איני יכול לקבל התראות דרך האפליקציה לאחר שהפעלתי את החיישן עם הקורא?

מערכת פריסטייל ליברה 2 מציעה חווית התראות פשוטה. רק המכשיר שהפעיל את החיישן יכול לקבל התראות

באיזו תדירות מערכת פריסטייל ליברה 2 בודקת את רמת הסוכר שלי כדי לראות אם צריכה להתקבל התראה?

מערכת פריסטייל ליברה 2 בודקת כל דקה אם צריכה להתקבל התראה.

כמה התראות יש למערכת פריסטייל ליברה 2?

למערכת פריסטייל ליברה 2 יש שלוש התראות אופציונליות:

• התראה על רמת סוכר נמוכה - ההתראה תודיע לך כאשר רמת הסוכר שלך יורדת מתחת לרמה שהגדרת

• התראה על רמת סוכר גבוהה - ההתראה תודיע לך כאשר רמת הסוכר שלך עולה מעל לרמה שהגדרת

• התראה על אובדן אות - ההתראה תודיע לך כאשר התראות רמת הסוכר שהגדרת אינן זמינות כיוון שהחיישן איבד את התקשורת עם הקורא או עם האפליקציה במשך 20 דקות

האם אפליקציית FreeStyle LibreLink תואמת הן לחיישני פריסטייל ליברה והן לחיישני פריסטייל ליברה 2?

כן, אפליקציית FreeStyle LibreLink תואמת הן לחיישני פריסטייל ליברה והן לחיישני פריסטייל ליברה 2, אולם התראות מתקבלות רק מחיישני פריסטייל ליברה 2.

מהי רמת הדיוק של מערכת פריסטייל ליברה 2?

למערכת פריסטייל ליברה 2 יש ממוצע שונות יחסית מוחלטת (MARD) של 9.2%* עם 99.9% מהקריאות באזורים A ו- B של ה- Consensus Error Grid ^.

מערכת פריסטייל ליברה 2 כוללת MARD של 9.7% בקרב ילדים, עם 100% מהקריאות באזורים A ו- B של ה- Consensus Error Grid °

סימוכין

* עלון נתוני ביצועי מערכת FreeStyle Libre 2

^ Data on file, Abbott Diabetes Care, Inc.

° Data on file, Abbott Diabetes Care, Inc. מטופלים ילדים מגיל 6-17

האם למערכת פריסטייל ליברה 2 יש התוויות שימוש זהות למערכת פריסטייל ליברה (למשל עבור ילדים, נשים בהריון)?

כן, בדיוק כמו מערכת פריסטייל ליברה, מערכת פריסטייל ליברה 2 מאושרת לשימוש עבור ילדים עם סוכרת מגיל 4 ומעלה ולמבוגרים עם סוכרת*, כולל נשים בהריון.

* ההתוויה לילדים (גילאי 4-12) מוגבלת לילדים אשר נמצאים תחת פיקוחו של מטפל בן 18 שנים לפחות. המטפל אחראי על הפיקוח, הניהול ומתן סיוע לילד בעת השימוש בקורא ובחיישן וכן בפירוש או בסיוע לילד בפירוש קריאות רמות הסוכר המתקבלות מהחיישן.

מה ההבדלים בין מערכת פריסטייל ליברה למערכת פריסטייל ליברה 2?

בדיוק כמו מערכת פריסטייל ליברה, מערכת פריסטייל ליברה 2 היא דיסקרטית, נוחה וקלה לשימוש1 . בזכות הדיוק המצוין שלה2,3, אין צורך בדקירות אצבע בעת השימוש במערכת פריסטייל ליברה 2 *.

מערכת פריסטייל ליברה 2 מספקת גם שקט נפשי ברגעים שאתם הכי זקוקים לכך, עם 3 התראות אופציונליות בזמן אמת. יש התראה על רמת סוכר נמוכה, התראה על רמת סוכר גבוהה והתראה על אובדן אות.

סימוכין

1 Data on file, Abbott Diabetes Care, Inc.

2 עלון נתוני ביצועי מערכת פריסטייל ליברה 2.

3 Data on file, Abbott Diabetes Care, Inc.

* בדיקת רמת סוכר בדם באמצעות דקירת אצבע נדרשת כאשר קריאות והתראות רמות הסוכר שלך אינן תואמות לתסמינים או לציפיות.

קטגוריה

האם אוכל להשתמש בחיישן פריסטייל ליברה אם יש לי קוצב לב?

ביצועי מערכת פריסטייל ליברה לא הוערכו בשימוש עם מכשירים רפואיים מושתלים אחרים, כגון קוצבי לב. לכן אדם עם קוצב לב לא צריך להשתמש במערכת פריסטייל ליברה.

כיצד מצמידים את החיישן לגוף?

החיישן מוצמד לחלק האחורי של הזרוע העליונה באמצעות התקן חד פעמי הנקרא התקן הצמדת החיישן. כאשר החיישן מוצמד, סיב סטרילי קטן (5 מ"מ) מוחדר אל מתחת לעור, ומקובע למקומו באמצעות מדבקה קטנה. במחקר שנערך על ידי Abbott Diabetes Care, רוב המשתמשים הסכימו כי החדרת החיישן אינה כואבת יותר מבדיקת רמת סוכר טיפוסית באמצעות דקירת האצבע ** .

**Data on file. במחקר שנערך על ידי חטיבת הסוכרת של אבוט, 93.4% מהמטופלים שנסקרו (n=30) לא הרגישו אי נוחות מתחת לעור בזמן ענידת החיישן.

האם ארגיש את החיישן במהלך השימוש בו?

עוביו של חלק החיישן שמוחדר מתחת לעור הוא פחות מ-0.4 מ"מ (1 מ"מ הוא בערך עוביין של מספר שערות אנושיות) ועומק החדרתו מתחת לעור הוא כ-5 מ"מ בלבד, כך שמרבית האנשים לעולם לא ירגישו את החיישן בעת ענידתו.*

* במחקר שנערך על ידי חטיבת הסוכרת של אבוט, 93.4% מהמטופלים שנסקרו (n=30) לא הרגישו אי נוחות מתחת לעור בזמן ענידת החיישן.

כיצד משליכים את רכיבי חיישן פריסטייל ליברה לאחר השימוש?

אריזות משומשות ולא משומשות ניתן להשליך לפח אשפה כללי. לאחר שהחיישן הוצמד לזרוע, ניתן להבריג בחזרה את התקן הצמדת החיישן המשומש (המכיל מחט) למכסה שלו ולהשליך לפח המיועד לפסולת ביולוגית (שקיות צהובות)או לקופסה המיועדת לפסולת חדה. את חיישן פריסטייל ליברה המשומש יש להשליך לפח המיועד לפסולת ביולוגית חדה.

האם אוכל להשתמש בפריסטייל ליברה על בעלי חיים?

מערכת פריסטייל ליברה מיועדת לשימוש עבור בני אדם בלבד.

מה קורה לחיישן בעת שימוש בטמפ' גבוהות או נמוכות יותר מטווח הטמפ' המומלץ?

אם החיישן יפסיק לפעול בשל טמפרטורה קיצונית, המשתמש יקבל הודעת שגיאה המציינת "קריאת רמת הסוכר אינה זמינה". טווח טמפרטורת הפעולה של חיישן פריסטייל ליברה הוא 10°C עד 45°C.

מה קורה אם אני צריך להסיר את החיישן לפני תום תקופת 14 הימים (או אם הוא נופל)?

לא ניתן לעשות שימוש חוזר בחיישן שהוסר או שנפל. הפעל חיישן חדש. הקורא או אפליקציית FreeStyle LibreLink יזהו שמדובר בחיישן חדש וישאלו אם ברצונך להפעיל אותו.

האם אני יכול להתקלח, לשחות או להתעמל במהלך ענידת החיישן?

כן. ניתן לענוד את החיישן בזמן רחצה, מקלחת, שחייה או פעילות גופנית. אין לשהות עם החיישן במים בעומק שמתחת ל- 1 מטר , ואין לטבול אותו במים במשך יותר מ-30 דקות.

כמה קריאות רמת סוכר ניתן לבצע במהלך השימוש בחיישן?

ניתן לבצע קריאות רמת סוכר רבות ככל שתרצה במהלך השימוש בחיישן. על מנת לקבל תמונה גליקמית של 24 שעות, יש לסרוק לפחות אחת ל-8 שעות.

כמה זמן ניתן לענוד את החיישן?

החיישן החד פעמי מיועד להיצמד אל גב הזרוע העליונה ולספק קריאות רמת סוכר מדויקות במשך עד 14 ימים. לאחר 14 ימים, יש להסיר את החיישן באמצעות קילוף המדבקה.

באיזו תדירות ניתן לסרוק את החיישן? מה יקרה אם אסרוק בתדירות גבוהה, למשל כל 30 שניות?

ניתן לסרוק כמה שרוצים, אך הקריאה לא תשתנה בתדירות גבוהה מ- 60 שניות.

באיזו תדירות החיישן מודד ושומר את קריאות רמות הסוכר?

החיישן מודד את רמות הסוכר בנוזל הבינתאי באופן אוטומטי כל דקה ושומר את הקריאות במרווחי זמן של 15 דקות למשך 8 שעות. כאשר החיישן נסרק על ידי הקורא או הטלפון, החיישן מעביר באופן אוטומטי 8 שעות של נתונים למכשיר.

האם אוכל לעבור דרך סורק בטחוני בשדה התעופה עם חיישן פריסטייל ליברה?

קורא וחיישן פריסטייל ליברה יכולים להיחשף להפרעות אלקטרוסטטיות (ESD) ואלקטרומגנטיות (EMI) שכיחות, כולל גלאי מתכת בנמלי תעופה. תוכל לשאת את חיישן הפריסטייל ליברה שלך בזמן שתעבור דרכם. עם זאת, אין לחשוף את קורא הפריסטייל ליברה וחיישן הפריסטייל ליברה לחלק מסורקי הגוף המלא בנמלי תעופה (כלומר, רנטגן ומיקרו-גל מילימטר). כדי להימנע מהסרת החיישן , עליך לבקש סוג אחר של סריקה שיבוצע ע"י קצין הביטחון.אם יש לך ספק לגבי סוג הסריקה הביטחונית שאתה עובר, עדכן את קצין הביטחון לפני שתמשיך בנקודת הבידוק הביטחונית של נמל התעופה.

מדוע הקורא או הטלפון מאחסנים את המידע כל 15 דקות? מדוע לא לעתים יותר תכופות?

על מנת לשמור על גודלו הקטן של החיישן, קיבולת האחסון שלו מוגבלת. כדי לוודא שהחיישן יוכל להכיל 8 שעות של נתונים (לפרק זמן אופייני של לילה).

מה גודלו של החיישן? כמה עמוק הוא מוחדר?

גובה החיישן הוא 5 מ"מ וקוטרו 35 מ"מ. עובי החלק של החיישן המוחדר מתחת לעור קטן מ-0.4 מ"מ והוא מוחדר לעומק של כ-5 מ"מ בלבד מתחת לעור. במחקר שנערך על ידי Abbott Diabetes Care, המשתמשים הסכימו שהחדרת החיישן אינה מכאיבה יותר מבדיקת רמת סוכר שגרתית באמצעות דקירת האצבע *.

* Data on file.במחקר שנערך על ידי חטיבת הסוכרת של אבוט, 93.4% מהמטופלים שנסקרו (n=30) לא הרגישו אי נוחות מתחת לעור בזמן ענידת החיישן.

מה קורה לחיישן לאחר 14 ימים של שימוש?

לאחר תקופת שימוש של 14 ימים, הקורא או האפליקציה FreeStyle LibreLink מודיעים לך על כך. משך הזמן עד לסיום תקופת השימוש בחיישן מוצג על המסך של הקורא עם הפעלתו. לאחר תקופת השימוש, החיישן יפסיק לפעול ויש להחליפו בחיישן חדש.

אפליקציית FreeStyle LibreLink תואמת רק למכשירים ניידים מסוימים ולמערכות הפעלה מסוימות. אנא עיין באתר למידע נוסף על תאימות המכשיר לפני השימוש באפליקציה. השימוש ב- FreeStyle LibreLink מחייב הרשמה ב- LibreView.

לאילו מקומות בגוף ניתן להצמיד את החיישן?

ניתן לענוד את החיישן רק על החלק האחורי של הזרוע העליונה.

האם דיוק החיישן עקבי במהלך 14 ימי השימוש?

כן, מערכת פריסטייל ליברה הוכחה קלינית כמדויקת, יציבה ועקבית לאורך 14 ימים. המערכת אינה דורשת כיול באמצעות דקירת אצבע ומהווה תחליף לבדיקות רמת סוכר שגרתיות על ידי דקירת אצבע.*1

* בדיקת רמת סוכר בדם באמצעות דקירת אצבע נדרשת כאשר קריאות רמות הסוכר שלך אינן תואמות לתסמינים או לציפיות.

1. Bailey, et al. The Performance and Usability of a Factory-Calibrated Flash Glucose Monitoring System. Diabetes Technology and Therapeutics, Volume 17, Number 11, 2015.

כיצד ניתן לדעת אם החיישן פועל כהלכה?

כדי לבדוק שהמערכת פועלת, הפעל את הקורא או השתמש ב- FreeStyle LibreLink וסרוק את החיישן כדי לקבל קריאה של רמת הסוכר.

אם החיישן אינו פועל מכל סיבה שהיא, תופיע הודעת שגיאה על גבי מסך הקורא או הטלפון, אשר תורה למשתמש להחליף את החיישן.

אם יש לך תסמינים שאינם תואמים את קריאת מערכת הפריסטייל ליברה או במקרה שאתה חושד שהקריאה שלך עשויה להיות לא מדויקת, בדוק את רמת הסוכר על ידי דקירת אצבע באמצעות מד סוכר בדם. מטעמי נוחות, הקורא כולל מד סוכר מובנה שניתן להשתמש בו לבדיקת רמת הסוכר בדם. אם אתה חווה תסמינים שאינם תואמים את קריאות רמת הסוכר שלך, היוועץ עם איש צוות רפואי.

האם מטופלי דיאליזה יכולים להשתמש במערכת פריסטייל ליברה?

מערכת פריסטייל ליברה לא נבדקה בקרב אנשים המטופלים בדיאליזה.

אם החיישן שומר קריאות רמת סוכר כל 15 דקות, האם משמעות הדבר היא כי אקבל את אותה קריאת רמת סוכר אם החיישן ייסרק שוב באותו מרווח זמן של 15 דקות?

לא, תקבל את הקריאה העדכנית ביותר בכל פעם שתסרוק את החיישן.
קטגוריה

האם הקורא נכבה באופן אוטומטי?

זמן הכיבוי של תצוגת הקורא הוא 60 שניות (120 שניות מרגע הכנסת מקלון בדיקה)

אילו שפות זמינות בקורא?

בישראל, השפות הזמינות הן: עברית, אנגלית, ערבית ורוסית. שפת הקורא היא ספציפית למדינה ולפיכך משתנה ממדינה למדינה.אם אתה צריך שפה אחרת, תוכל להשתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink כדי לסרוק את החיישן. אפליקציית FreeStyle LibreLink תשתמש בשפה המוגדרת בטלפון שלך.

מה יקרה אם לא אסרוק את החיישן באמצעות הקורא במשך פרק זמן של 8 שעות?

קריאות רמת הסוכר הישנות ביותר יאבדו אם לא תסרוק עם הקורא לפחות פעם אחת במהלך פרק זמן של 8 שעות. הנתונים החסרים האלה יופיעו כפער בדוחות רמת הסוכר שלך.לדוגמה, אם סרקת את החיישן באמצעות הקורא בשעה 13:00 ולאחר מכן שוב בשעה 22:00, תאבד את נתוני רמת הסוכר שבין השעות 13:00 ל-14:00.

האם ניתן לקבל רמת קריאת סוכר דרך הבגדים?

כן, ניתן לקבל קריאות רמת סוכר דרך הבגדים באמצעות סריקת החיישן על ידי הקורא או הטלפון. הקורא יכול לקלוט נתונים מהחיישן כאשר הוא נמצא בטווח של 1 ס"מ עד 4 ס"מ מהחיישן.

באיזו תדירות יש להטעין את הקורא?

בשימוש רגיל, ניתן להשתמש בקורא במשך כ-4 ימים בטרם יהיה צורך בהטענתו מחדש. ההודעה 'סוללה חלשה' תוצג בקורא כאשר יהיה צורך בהטענתו מחדש. בקורא קיים חיווי סוללה המציין את אורך חיי הסוללה.

מה קורה כשסוללת הקורא מתרוקנת?האם אני מאבד את קריאות רמות הסוכר שלי?

יש להטעין את הקורא כאשר הסוללה מתרוקנת. קריאות רמות הסוכר המאוחסנות בקורא אינן אובדות. הקורא אמור להיטען במלואו תוך כ-3 שעות אם הסוללה ריקה לחלוטין.
קטגוריה

מהי תכונת טקסט לדיבור?

'טקסט לדיבור' היא תכונה אופציונלית של אפליקציית FreeStyle LibreLink. כאשר התכונה מופעלת, קריאת רמת הסוכר וחץ המגמה יוקראו בקול בעת סריקת החיישן.

כברירת מחדל, תכונה זו כבויה באפליקציה. כדי להפעיל אותה, עבור לתפריט ההגדרות, בחר באפשרות 'טקסט לדיבור' והפעל אותה.

יש לשים לב שהתכונה 'טקסט לדיבור' קוראת בקול את ערך רמת הסוכר ואת חץ המגמה בלבד. לקבלת מידע מלא, יש לבדוק את מסך 'רמת הסוכר שלי'.

יש לזכור, שתכונת 'טקסט לדיבור' מקבלת מראש את הגדרות עוצמת הקול שבטלפון החכם שלך. אם השמע בטלפון מכובה, לא תישמע את הקריאה של רמת הסוכר.

מדוע עליי ליצור חשבון LibreView כדי להשתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink?

LibreView משמשת לניהול פרטי החשבון שלך ומאפשרת דיווח מפורט ושיתוף נתונים. לאחר התקנת האפליקציה וקבלת את תנאי השימוש, יהיה עליך ליצור חשבון LibreView כדי להתחיל להשתמש באפליקציה. LibreView מאפשר לך לשתף את נתוני רמות הסוכר שלך עם הצוות הרפואי ואפליקציות אחרות המתחברות עם אפליקציית FreeStyle LibreLink

האם הנתונים שלי מוגנים? מה אבוט עושה כדי להגן על נתוני המטופלים?

אבוט ושותפיה מצייתים לכל חוקי הגנת המידע והפרטיות החלים בתחומי השיפוט של המשתמשים. אנא קרא את הסכם הרישיון ותנאי השימוש למשתמש הקצה או את הודעת הפרטיות באפליקציה או באתר LibreView.com כדי להבטיח שאתה מרגיש בנוח עם נוהלי הטיפול בנתונים המסדירים את השימוש באפליקציה וב- LibreView; אחרת, אין להתקין את האפליקציה.

איזה סוג מידע אוספת האפליקציה ומה קורה עם מידע זה?

האפליקציה מאחסנת את פרטי החשבון , נתוני רמות הסוכר, הערות, ומידע על החיישן באפליקציה שבטלפון, כך שבאחריותך להגביל את הגישה לטלפון שלך כדי להגן על מידע אישי. האפליקציה גם מעלה באופן אוטומטי Δ נתונים אלה לתוכנת LibreView, מאגר נתונים מאובטח מבוסס ענן. אנא קרא את הודעת הפרטיות באפליקציית FreeStyle LibreLink למידע נוסף.

מה קורה אם אני מאבד או מחליף את הטלפון שלי?

במקרה שתאבד או תחליף את הטלפון שלך, הורד את האפליקציה שוב בטלפון תואם והיכנס עם פרטי החשבון שלך. אם יש לך חיישן פעיל ואתה צריך להתקין מחדש את האפליקציה, כשתיכנס לחשבון הקיים שלך, תוכל להמשיך להשתמש בחיישן הפעיל שלך עד לסיום פעילותו. לא תוכל לצפות בנתונים היסטוריים בהתקנה החדשה של האפליקציה, אך נתונים אלה יהיו זמינים ב-LibreView. 

כיצד ניתן לגשת לדוחות רמות הסוכר שלי?

האפליקציה כוללת סדרה של דוחות המראים את מגמות ודפוסי רמות הסוכר שלך. בחר מתוך התפריט הראשי את הדוח שברצונך לראות.

מהם ההבדלים בין אפליקציית FreeStyle LibreLink לקורא פריסטייל ליברה?

• שיתוף: ניתן לשתף דוחות ישירות מהטלפון באמצעות אפליקציית FreeStyle LibreLink. ניתן לחבר את הקורא למחשב באמצעות כבל USB להעלאת נתונים.

• תצוגה: הקורא כולל מסך מגע צבעוני פשוט. גרפים מוצגים בצבע וברזולוציה גבוהה יותר באפליקציה.

• הערות: ניתן להוסיף הערות לקורא תוך 15 דקות מקריאת רמת הסוכר. האפליקציה מאפשרת לך להוסיף ולהציג הערות בכל עת ביומן.

• טקסט לדיבור: אם התכונה מופעלת באפליקציה, תוכל לשמוע את קריאת רמת הסוכר עם יחידת המדידה וכיוון חץ המגמה לאחר כל סריקה.

• דוחות: הקורא והאפליקציה משתמשים באותם חישובים כדי ליצור דוחות רמת סוכר. בהשוואה לקורא, הדוחות באפליקציה צבעוניים, מפורטים ואינטראקטיביים יותר. האפליקציה יכולה גם להציג A1c משוער בנוסף לנתונים הסטטיסטיים הבסיסיים של היסטוריית רמת הסוכר שלך ב -24 השעות האחרונות.

• תזכורות: האפליקציה מאפשרת לך להגדיר בקלות תזכורות מותאמות אישית, כמו גם טיימר של 8 שעות המתאפס בכל פעם שהחיישן נסרק. על מנת לקבל תזכורות, ודא כי הודעות האפליקציה מופעלות.

• אחר: לקורא יש פתח עבור מקלונים לבדיקת רמת סוכר בדם, כך שניתן להשתמש בו הן לסריקת חיישנים והן לבדיקת רמות הסוכר בדם.

מה קורה כשאני נוסע לאזורי זמן שונים או כאשר הטלפון שלי משנה זמן?

האפליקציה תציג סמל של שעון בגרף רמת הסוכר כדי לציין מתי חל שינוי בזמן. יש צורך להשתמש בזמן נכון על מנת לקבל דוחות מדויקים. אם הזמן בטלפון אינו מוגדר לעדכון אוטומטי, תצטרך לעדכן את הגדרות הזמן של הטלפון שלך כדי להמשיך להשתמש באפליקציה.

האם אפליקציית FreeStyle LibreLink עובדת עם תוכנת שולחן העבודה פריסטייל ליברה?

לא, נתוני רמות סוכר מאפליקציית FreeStyle LibreLink לא יסונכרנו עם תוכנת שולחן העבודה פריסטייל ליברה. נתונים מאפליקציית FreeStyle LibreLink מאוחסנים ומוצגים רק באמצעות LibreView .

אילו שפות נתמכות באפליקציית FreeStyle LibreLink?

אפליקציית FreeStyle LibreLink זמינה כעת בשפות הבאות: • ערבית • סינית מופשטת • סינית מסורתית • דנית • הולנדית • אנגלית (בריטניה) • אנגלית (ארה"ב) • פינית • צרפתית - קנדה • צרפתית-צרפת • גרמנית • יוונית • עברית • איטלקית • יפנית • קוריאנית • נורווגית • פולנית • פורטוגזית - ברזיל • פורטוגזית - פורטוגל • רוסית • ספרדית - אמריקה הלטינית • ספרדית - ספרד • ספרדית – ארה"ב • שוודית • טורקית    

הערה: אפליקציית FreeStyle LibreLink מוצגת בשפה זהה לזו של שפת מערכת ההפעלה של הטלפון. אם ברצונך להשתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink בשפה אחרת, בחר באחת מהשפות הנתמכות בהגדרות המערכת של הטלפון. אפליקציית FreeStyle LibreLink תתעדכן בפעם הבאה שהיא תיפתח.

אם אפליקציית FreeStyle LibreLink אינה תומכת בשפה שהוגדרה בטלפון , האפליקציה תציג טקסט באנגלית (ארה"ב).

כיצד ניתן לאפס את הסיסמא שלי אם שכחתי אותה?

לאחר התקנת אפליקציית FreeStyle LibreLink, הקש על "כניסה".

לאחר מכן, הקש על "שכחתי סיסמא". הזן את כתובת הדוא"ל ששימשה אותך ליצירת החשבון ופעל לפי ההנחיות המופיעות על המסך. תקבל הודעת דוא"ל עם לינק לאיפוס הסיסמא שלך. עקוב אחר הקישור כדי ליצור סיסמה חדשה, ולאחר מכן היכנס לחשבונך באמצעות הסיסמה החדשה שלך.

האם ניתן להשתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink עם טלפונים שנפרצו?

אפליקציית FreeStyle LibreLink אינה נתמכת בטלפונים שנפרצו.

מה קורה אם סוללת הטלפון שלי מתרוקנת?

אם סוללת הטלפון שלך התרוקנה, טען את הטלפון כדי להמשיך להשתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink. הנתונים שלך לא יאבדו אם הסוללה בטלפון תתרוקן ותוכל לסרוק את החיישן בזמן שהטלפון נטען.

האם אפליקציית FreeStyle LibreLink גורמת לסוללת הטלפון שלי להתרוקן מהר יותר?

לא, ניתן להשתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink לעתים קרובות ככל שתרצה ולא צריכה להיות השפעה ניכרת על חיי הסוללה מעבר לדפוסי השימוש הרגילים שלך.

מה אם אין לי קליטה בטלפון או Wi-Fi?

Wi-Fi או חיבור נתונים לנייד נדרשים רק לצורך הגדרה ראשונית של האפליקציה (הורדה/התקנה של האפליקציה, יצירת חשבון או כניסה) ושיתוף מידע על רמות הסוכר שלך עם הצוות המטפל או עם אפליקציות מחוברות אחרות. האפליקציה אינה דורשת Wi-Fi או חיבור נתונים לנייד כדי לסרוק את החיישן או לשמור את קריאות רמת הסוכר הנוכחיות . כאשר הטלפון שלך פועל במצב מנותק, הנתונים יועלו ל-LibreView רק לאחר חידוש חיבור ה- Wi-Fi -או הנתונים הניידים.

האם אפליקציית FreeStyle LibreLink תפעל כשהטלפון במצב 'טיסה'?

כן. אם אתה משתמש בטלפון אנדרואיד, ייתכן שיהיה עלייך לגשת להגדרות הטלפון ולהפעיל מחדש את ה- NFC כשהטלפון נמצא במצב טיסה. אתה יכול לסרוק עם האייפון במצב טיסה על ידי הקשה על אחד מלחצני הסריקה באפליקציה כדי להכניס אותו למצב מוכן לסריקה.

האם ניתן להשתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink לביצוע החלטות לגבי מינון האינסולין?

כן. אנשים עם סוכרת יכולים להשתמש בחיישני פריסטייל ליברה יחד עם האפליקציה כדי להבין טוב יותר את השפעתן של פעולות כמו: אכילה, פעילות גופנית ונטילת אינסולין, בהתבסס על רמות הסוכר שלהם. הם יכולים גם לקבל החלטות טיפול יומיומיות כולל החלטות על מינון אינסולין, בהתבסס על הנחיית הצוות הרפואי שלהם.

האם ניתן להשתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink כדי לסרוק חיישן של מישהו אחר?

אפליקציית FreeStyle LibreLink מיועדת לשימוש עם חיישן אחד בלבד (ואדם אחד) בכל פעם. כל חשבון אפליקציה משויך לאדם אחד. עם זאת, אנשים המשתמשים באפליקציית FreeStyle LibreLink יכולים להתחבר למטפלים שלהם אם הם משתמשים באפליקציה נפרדת הנקראת LibreLinkUp.

LibreLinkUp מאפשרת למטפלים לנטר מרחוק את קריאות רמת הסוכר שבוצעו על ידי יקיריהם §.

§ אפליקציית LibreLinkUp תואמת רק למכשירים ניידים ומערכות הפעלה מסוימות. אנא בדוק ב- www.librelinkup.com לקבלת מידע נוסף על תאימות המכשיר לפני השימוש באפליקציה. השימוש ב-LibreLinkUp וב-FreeStyle LibreLink מחייב רישום ב-LibreView. אפליקציית LibreLinkUp אינה מיועדת להיות אמצעי עיקרי לניטור רמות הסוכר: משתמשים ביתיים חייבים לבדוק במכשירים העיקריים שלהם ולהתייעץ עם איש צוות רפואי לפני ביצוע כל פרשנות רפואית והתאמות טיפוליות על סמך המידע המסופק על ידי האפליקציה

האם אני יכול להשתמש בקורא פריסטייל ליברה ואפליקציית FreeStyle LibreLink עם אותו חיישן?

אם ברצונך להשתמש בקורא ובאפליקציה עם אותו חיישן, בצע את השלבים הבאים:

1.עליך להשתמש בקורא כדי להפעיל חיישן חדש. לא ניתן להשתמש בחיישן שהופעל באמצעות האפליקציה עם קורא פריסטייל ליברה.

2.לאחר הפעלת החיישן עם הקורא, פתח את האפליקציה וסרוק בעזרתה את החיישן.

3.בסיום זמן אתחול החיישן, ניתן להשתמש באפליקציה או בקורא כדי לבדוק את רמת הסוכר למשך עד 14 ימים.

4. סרוק את החיישן עם הקורא או באמצעות האפליקציה בתוך פרק זמן של 8 שעות, כדי למנוע פערים בנתונים.

 

זכור שאפליקציית FreeStyle LibreLink וקוראי פריסטייל ליברה אינם משתפים נתונים זה עם זה. לדוגמה, אם תעבור בין הקורא לאפליקציה, ייתכן שתראה פערים בנתוני רמות הסוכר שלך, אשר ישפיעו על הדוחות הזמינים דרך הקורא, אפליקציית FreeStyle LibreLink ו-LibreView.

חשוב להמשיך לסרוק את החיישן שלך עם האפליקציה או הקורא לפחות פעם בשמונה שעות, כדי לאפשר לך ולצוות הרפואי המטפל לקבל תמונת מצב מלאה של מגמות ודפוסי רמות הסוכר שלך.

האם אני צריך לשאת מכשיר נפרד למדידת סוכר בדם?

אין צורך להשתמש במד סוכר נפרד בדם לבדיקות שגרתיות. האפליקציה מאפשרת לך לקבל תוצאות רמת סוכר בתדירות שתרצה על ידי סריקה פשוטה של חיישן פריסטייל ליברה עם הטלפון.

אפליקציית FreeStyle LibreLink תואמת רק למכשירים ניידים מסוימים ולמערכות הפעלה מסוימות. אנא עיין באתר למידע נוסף על תאימות המכשיר לפני השימוש באפליקציה. השימוש ב- FreeStyle LibreLink מחייב הרשמה ב- LibreView.

מה זה טווח תקשורת קצר (NFC) ואיך אני אדע שיש את זה בטלפון שלי?

NFC הינה טכנולוגיית תקשורת אלחוטית המאפשרת לחיישני הפריסטייל ליברה להעביר נתונים באופן אלחוטי למכשיר אחר. כדי לבדוק אם הטלפון שלך תואם לחיישני פריסטייל ליברה, עיין במדריך התאימות לטלפון החכם.

האם קיימות אפליקציות אחרות המאושרות לשימוש עם חיישני פריסטייל ליברה?

לא, אפליקציית FreeStyle LibreLink היא האפליקציה היחידה שנבדקה על ידי Abbott ותואמת לחיישני פריסטייל ליברה.

האם אפליקציית FreeStyle LibreLink יכולה להחליף את קורא פריסטייל ליברה?

כן. האפליקציה פותחה באמצעות אותה טכנולוגיה שקיימת בקורא פריסטייל ליברה לקבלה ועיבוד של נתוני רמת סוכר, כך שניתן להשתמש בה גם לניטור שגרתי של רמות סוכר. ניתן להשתמש באפליקציה במקום קורא פריסטייל ליברה או בשילוב עמו.

האם אני צריך להסיר את הכיסוי מהטלפון שלי כדי לסרוק את החיישן?

יתכן שתצטרך להסיר את כיסוי הטלפון - הדבר תלוי בחומר שממנו הוא עשוי , עוביו ורמת הביצועים של אנטנת ה-NFC של הטלפון . אם כיסוי הטלפון שלך עשוי מפלסטיק או סיליקון או חומר אחר שאינו מוליך, סביר להניח שתוכל לסרוק את החיישן מבלי להסיר את הכיסוי. אם הכיסוי הוא מאלומיניום, מתכת או כל דבר אחר שיש לו משטח מוליך, ייתכן שיהיה עליך להסיר את כיסוי הטלפון לפני סריקת החיישן . גם עובי הכיסוי יכול לעשות את ההבדל. אם הכיסוי שלך לטלפון עבה מאוד, הוא עלול למנוע מהטלפון לסרוק את החיישן.

כיצד ניתן לסרוק את חיישן פריסטייל ליברה עם הטלפון שלי?

אנדרואיד:

לאחר הצמדת חיישן פריסטייל ליברה לחלק האחורי של הזרוע העליונה, פתח את האפליקציה והחזק את החלק האחורי של טלפון האנדרואיד שלך בקרבת (מרחק מדויק משתנה לפי הדגם של המכשיר) חיישן פריסטייל ליברה כדי לסרוק אותו. גודל ומיקום אנטנת ה NFC -במכשירי אנדרואיד משתנים לפי יצרן ודגם, כך שייתכן שתצטרך להזיז את הטלפון כדי למצוא את הנקודה המיטבית לסריקת החיישן. ברגע שמצאת את נקודת הסריקה האופטימלית, המתן לשני צלילים או רטט ברור מן האפליקציה בטרם תרחיק את הטלפון מחיישן פריסטייל ליברה. הצליל הראשון מסמן שה-NFC של הטלפון זיהה את החיישן. הצליל השני מסמן שהסריקה הושלמה.

אייפון:

לאחר הצמדת חיישן הפריסטייל ליברה לחלק האחורי של הזרוע העליונה, פתח את האפליקציה והקש על אחד מלחצני הסריקה בתוך האפליקציה כדי להכניס את המכשיר למצב מוכן לסריקה. יש שני סוגים של לחצני סריקה - לחצן כחול במסך הבית וסמל סריקה אפור בפינה השמאלית העליונה של רוב המסכים. החזק את הקצה העליון של האייפון ליד החיישן ואל תזיז את המכשיר עד שיישמע צליל ו /או תרגיש רטט, אשר מציינים שהסריקה הושלמה.

האם אפליקציית FreeStyle LibreLink בעלת אישור CE?

כן, אפליקציית FreeStyle LibreLink בעלת אישור CE.

מס' זיהוי של הגוף המוסמך (Notified Body) הינו 2797.

אילו מכשירים עובדים עם אפליקציית FreeStyle LibreLink?

ניתן למצוא רשימה של מכשירים ומערכות הפעלה תואמות במדריך התאימות לטלפון החכם. אם אינך בטוח מהו מפרט הטלפון הנייד שלך, אפשר לפתוח את Google Play או את App Store בטלפון, ולחפש את אפליקציית FreeStyle LibreLink בגרסה המתאימה למדינתך. אם אינך יכול להוריד את האפליקציה, כנראה שהיא לא תואמת לטלפון שלך. הערה: אפליקציית FreeStyle LibreLink אינה נתמכת בטלפונים פרוצים . למדריך תאימות באתר

מהי אפליקציית FreeStyle LibreLink לנייד?

אפליקציית FreeStyle LibreLink מאפשרת לך לסרוק את החיישן באמצעות טלפון נייד מסוג אייפון או אנדרואיד  כך שתוכל לנטר את רמות הסוכר שלך ללא דקירות אצבע שגרתיות*. בעת סריקת החיישן באמצעות טלפון תואם שמפעיל את אפליקציית FreeStyle LibreLink, נתוני רמת הסוכר שלך מוצגים ישירות במכשיר זה. לאפליקציה תכונות רבות הזהות לאלה של קורא פריסטייל ליברה. ראה עוד מהתכונות על ידי צפייה בדף FreeStyle LibreLink שבאתר.
קטגוריה

כיצד אוכל לעדכן או להתקין את תוכנית FreeStyle Libre לשולחן העבודה?

תוכנת FreeStyle Libre הוחלפה ב-LibreView. LibreView היא מערכת חינמית, מאובטחת, מבוססת ענן לניהול סוכרת, הכוללת את אותה פונקציונליות של התוכנה המקורית, כמו גם יתרונות נוספים כגון: תוכנה אינטרנטית שניתן לגשת אליה מכל מחשב והעלאה אוטומטית של נתונים עבור כל מי שמשתמשים באפליקציה לנייד FreeStyle LibreLink. ניתן לגשת לכל הדוחות ולהעלות נתונים מקורא פריסטייל ליברה באותו אופן.

מהו פרופיל רמת סוכר אמבולטורית (AGP)?

גרף פרופיל רמת סוכר אמבולטורית (AGP), הקיים במספר דוחות, מספק התייחסות חזותית לשינויים ברמות הסוכר לאורך זמן. נתוני רמת הסוכר המתקבלים מהחיישן במהלך תקופת זמן של 5 ימים או יותר משולבים ומותווים לתרשים יחיד של 24 שעות. על ידי הצגת הנתונים בדרך זו, תוכל לראות דפוסי שונות שעשויים להיות משותפים לזמן מסוים במהלך היום.

כיצד תוכנת LibreView עוזרת לי?

ניתן להשתמש בדוחות רמת סוכר של LibreView על מנת לזהות בקלות רבה יותר מגמות ודפוסים בנתוני רמת הסוכר . לדוגמה, ייתכן שתגלה שבשעות מסוימות של היום רמת הסוכר שלך נמצאת באופן עקבי במגמה גבוהה או נמוכה ותוכל להתמקד בתחומים אלה כדי להשתפר. LibreView גם מאפשרת לשתף במהירות ובקלות את נתוני רמת הסוכר עם הצוות הרפואי כדי לנהל שיחות טובות יותר על הסוכרת.

תאימות LibreView

אתר LibreView תואם רק למערכות הפעלה ודפדפנים מסוימים. אנא בקר באתר www.libreview.com למידע נוסף.

כיצד אוכל לשתף את נתוני רמות הסוכר שלי עם הצוות הרפואי?

כדי לשתף את הנתונים שלך עם הצוות הרפואי, הרופא שלך יכול:

1. לשלוח לך הודעת דוא"ל מתוך LibreView המזמינה אותך לשתף נתונים, או

2. לספק לך את מספר זיהוי המרפאה הייחודי שלהם.

אם הרופא שלח לך הודעת דוא"ל, תוכל ללחוץ על הקישור שבהודעת הדוא"ל כדי להתחיל לשתף. אם הרופא שלך העביר לך את מספר זיהוי המרפאה, יהיה עליך להיכנס ל-LibreView ולהזין את מספר זיהוי המרפאה בסעיף "המרפאות שלי" בהגדרות החשבון שלך.

כיצד אני מעלה נתוני רמת סוכר?

לאחר שהתקנת את מנהלי ההתקנים של LibreView, תוכל להעלות את נתוני רמת סוכר לחשבון LibreView שלך על ידי חיבור המכשיר למחשב באמצעות כבל נתונים תואם. לחץ על הכפתור "לחץ כדי להתחיל העלאה" שבמסך "העלאת נתונים ממכשיר".

הערה: אם אתה משתמש ב-FreeStyle LibreLink כדי לנטר את רמת הסוכר שלך, הנתונים מועלים באופן אוטומטי ל-LibreView בכל פעם שאתה סורק את חיישן פריסטייל ליברהΔ.

Δ השימוש ב-FreeStyle LibreLink מחייב רישום ב-LibreView. העלאה אוטומטית דורשת חיבור לאינטרנט אלחוטי או חיבור נתונים נייד.

כיצד מתחילים את השימוש ב-LibreView?

באפשרותך ליצור לעצמך חשבון LibreView למטופל מתוך הזמנה שנשלחה אליך באמצעות הדוא"ל על ידי הצוות הרפואי שלך, או ישירות דרך אתר LibreView .LibreView הוא שירות חינמי ובדרך כלל נדרשות רק כמה דקות כדי להגדירו.

חשבון LibreView של המטופל תואם למכשירי רמת הסוכר של Abbott Diabetes Care בלבד. אם אתה משתמש ב-FreeStyle LibreLink כדי לנטר את רמת הסוכר שלך, הנתונים שלך מועלים באופן אוטומטי Δ  ל-LibreView בכל פעם שאתה סורק את חיישן פריסטייל ליברה שלך. תוכל להתחבר ל-LibreView באמצעות פרטי משתמש זהים לאלה של חשבון אפליקציית FreeStyle LibreLink.

עיין ב-LibreView.com לפרטים נוספים.

Δ השימוש ב-FreeStyle LibreLink מחייב רישום ב-LibreView. העלאה אוטומטית דורשת חיבור לאינטרנט אלחוטי או חיבור נתונים נייד.

האם מערכת LibreView עובדת עם משאבות אינסולין?

נכון להיום, LibreView אינה תומכת במשאבות אינסולין.

כמה זה עולה?

LibreView הינה מערכת חינמית. אין עלויות התחלתיות ודמי מנוי.

מה זה LibreView?

LibreView מאפשרת לך ליצור דוחות רמת סוכר ברורים וקלים להבנה, ולשתף אותם עם הצוות הרפואי. LibreView היא תוכנה חינמית ולוקח דקות ספורות בלבד כדי להירשם ולהתחיל להשתמש בה. כדי להשתמש ב-LibreView תצטרך לחבר את מכשיר מדידת הסוכר לכל מחשב Windows PC או Mac המחובר לאינטרנט.

היכנס עם פרטי ההתחברות שלך ולאחר מכן עקוב אחר ההוראות שעל המסך כדי להעלות נתונים.

נתוני רמת הסוכר שלך מאוחסנים בצורה מאובטחת ב-LibreView, ודרכו תוכל גם לשתף אותם עם הרופא שלך.

הערה: אם אתה משתמש באפליקציית FreeStyle LibreLink כדי לנטר את רמת הסוכר שלך, הנתונים שלך מועלים אוטומטית ל-LibreView בכל פעם שאתה סורק את חיישן פריסטייל ליברה.

למידע נוסף: מכשירים תואמים

מהי תוכנית LibreView וכיצד היא עובדת עם אפליקציית FreeStyle LibreLink?

LibreView היא מערכת לניהול סוכרת מבוססת ענן, המסופקת על ידי החברות Abbott ו־Newyu, Inc.

LibreView מספקת מאגר נתונים מאובטח לשמירת הנתונים מאפליקציית FreeStyle LibreLink, ומאפשרת לך לשתף בקלות את נתוני רמות הסוכר שלך עם הצוות הרפואי או עם אנשים אחרים, אם תרצה בכך. הנתונים מועלים באופן אוטומטי ל־LibreView, כאשר הטלפון שלך מחובר לאינטרנט.

למידע נוסף, ראה הדף של LibreView.

קטגוריה

האם אני מקבל את כל ההתראות שמקבל איש הקשר שלי ב-FreeStyle LibreLink?

משתמשי LibreLinkUp יכולים לקבל התראות על רמת סוכר גבוהה ונמוכה אם השיתוף הופעל, אולם הם לא יקבלו התראה על אובדן אות של איש הקשר שלהם וגם לא יראו את ערכי הרמות המוגדרות בהתראות.

מהי אפליקציית LibreLinkUp וכיצד היא פועלת עם אפליקציית FreeStyle LibreLink?

LibreLinkUp היא אפליקציה נלווית לאפליקציית FreeStyle LibreLink, המאפשרת שיתוף אוטומטי של קריאות רמת הסוכר עם המטפלים שלך בזמן אמת. אתה והמטפל שלך חייבים להיות מחוברים לרשת כדי לשתף ולקבל קריאות רמת סוכר. כדי להוסיף חיבור LibreLinkUp דרך אפליקציית FreeStyle LibreLink, פשוט הקש על 'יישומים מחוברים' בתפריט הראשי ופעל לפי ההוראות שעל המסך.
קטגוריה

כמה קריאות נדרשות לחישוב A1c משוער?

נדרשים לפחות 5 ימים של נתוני חיישן לחישוב A1c משוער.

האם החיישנים ו/או הקוראים של פריסטייל ליברה 2 תואמים בין מדינות ושווקים שונים?

חיישני פריסטייל ליברה 2 מותאמים למכירה במדינה מסוימת ותואמים לקוראים שנמכרו, לאפליקציות תואמות ולתוכנות שהורדו באותה מדינה:

• חיישני פריסטייל ליברה 2 במדינה אחת אינם תואמים בהכרח לקוראי פריסטייל ליברה 2 או לאפליקציות ממדינות אחרות.

• משתמשי פריסטייל ליברה 2 צריכים לרכוש מראש כמות מספקת של חיישנים מאותה מדינה שבה רכשו את הקורא או שבה הורידו את האפליקציה, כך שתספיק להם למשך הנסיעה כולה.

• אם מתוכנן טיול ארוך טווח בחו"ל, רצוי להשיג קורא חדש או להוריד אפליקציה ותוכנה תואמת מאותה מדינה, כדי שניתן יהיה לרכוש ולהשתמש בחיישנים הזמינים באותה מדינה.