×

מידע חשוב לגבי שחרור גרסת iOS 17


אפל תציג מצב המתנה (StandBy Mode) ומצב גישה מסייעת (Assistive Access Mode) בהשקה הקרובה של iOS 17. מצבים חדשים אלה עשויים להשפיע על החוויה שלך עם אפליקציית 2FreeStyle LibreLink.

logo_header

הכוכבים שלנו

לקוחות מספרים

 ברוך מזור בתוכנית פותחים יום רשת 13

החיים ללא דקירות

מאוזן ביום ובלילה

רותם ואגם

אני והפריסטייל ליברה שלי - סיפורה של סופי ורדי, סוכרתית סוג 1

הכירו את סופי ורדי, סוכרתית סוג 1 (מגיל 7), מתגוררת במודיעין ואם ל- 2 ילדים. סופי משתמשת באופן קבוע במערכת פריסטייל ליברה לניטור רמות הסוכר שלה והחליטה שהיא רוצה לשתף איתנו את הסיפור שלה על חייה כסוכרתית, האתגרים בדרך וכיצד היא מנסה להתמודד עם הסוכרת ולאזן אותה.
רוצים לקרוא עוד תלחצו כאן

מאמרים

חברות המיוצגות ע"י גפן מדיקל:

אודות

גפן מדיקל מתמחה במתן פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בתחום הסוכרת. החברה מספקת הן לצוות הרפואי והן למשתמש הפרטי את המוצרים החדשניים ביותר להתמודדות וניהול הסוכרת. תפיסת העולם של החברה רואה בסוכרת מצב שלא צריך להפריע לאדם למצות את יכולותיו ושאיפותיו. סל הפתרונות הרחב שאנו מספקים תומכים באורח חיים פעיל, בריא ומאוזן.

החברה שהוקמה ב- 1995 על ידי גיא גפן, סוכרתי בעצמו, מובילה את תחום פתרונות הסוכרת בישראל ומשרתת מאות אלפי סוכרתיים בכל רחבי הארץ וגם לקוחות מוסדיים (קופות חולים, בתי חולים, מרפאות, רשתות פארמה, בתי מרקחת, אוניברסיטאות, צה"ל, משהב"ט ועוד).

אנו חיים בתקופה מרגשת של חדשנות פורצת דרך בתחום טכנולוגיות רפואיות בעיקר בתחום הסוכרת. גפן מדיקל רואה את עצמה שותפה במגמת חדשנות זו ומתחייבת להמשיך להביא לציבור הסוכרתיים בישראל את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום כדי לאפשר למטופל ולצוות המטפל את סל הכלים הרחב והטוב ביותר לניהול הסוכרת.

*בדיקת רמת סוכר בדם באמצעות דקירת אצבע נדרשת אם קריאות רמות הסוכר וההתראות אינן תואמות לתסמינים או לציפיות.

  1. Haak, T. Diabetes Ther (2017): https://doi.org/10.1007/s13300-016-0223-6.
  2. אפליקציית FreeStyle LibreLink תואמת רק למכשירים ניידים ומערכות הפעלה מסוימות. אנא עיין במדריך התאימות לטלפון החכם שבאתר לפני השימוש באפליקציה.