logo_header
קורא פריסטייל ליברה

₪320

₪320

קורא פריסטייל ליברה

גלריית תמונות מוצר

קורא פריסטייל ליברה

חשוב: מערכת פריסטייל ליברה לניטור סוכר בטכנולוגיית פלאש מיועדת למדידת רמות הסוכר בנוזל הבין-תאי בחולי סוכרת (מגיל 4 ומעלה). ההתוויה לשימוש עבור ילדים (גיל 17 - 4) מוגבלת לאלה הנמצאים בפיקוח של מטפל שגילו 18 שנים לפחות.

320
 • איך זה עובד
 • מפרט טכני
 • תוכנה
1
הצמד את החיישן

החיישן מוצמד לחלק האחורי של הזרוע העליונה באמצעות התקן חד פעמי. בעת הצמדת החיישן, סיב סטרילי קטן וגמיש (5 מ"מ) מוחדר מתחת לעור ומוחזק במקומו על ידי מדבקה קטנה.

2
סרוק את החיישן

על מנת לקבל קריאת סוכר, כל שצריך לעשות הוא להעביר את הקורא על גבי החיישן ולבצע סריקה מהירה ונטולת כאב במשך שנייה אחת. הסריקה מאפשרת לקבל מידע רב יותר מאשר ניטור סוכר בדם באמצעות מקלוני בדיקה, ומבטלת את הצורך בדקירות השגרתיות של האצבע 2. מערכת פריסטייל ליברה מציעה גם תוכנה שמפיקה דוחות תמציתיים המסייעים בניתוח של נתוני רמות הסוכר.

3
קבל מידע על רמות הסוכר שלך על גבי קורא הנתונים

בכל סריקה של הקורא על גבי החיישן נראה קריאה של רמת הסוכר הנוכחית, נתוני רמות הסוכר ב- 8 השעות האחרונות וחץ מגמה המראה לך אם רמות הסוכר עולות, יורדות או משתנות באיטיות. הקורא יכול לסרוק מבעד לבגדים. **

** הקורא יכול לקלוט את נתוני החיישן כשהוא נמצא במרחק 1 ס"מ עד 4 ס"מ מהחיישן.

קורא פריסטייל ליברה

גודל הקורא 95 מ"מ * 60 מ"מ * 16 מ"מ
משקל הקורא 65 גר'
מקור המתח של הקורא סוללת ליתיום נטענת אחת
חיי הסוללה של הקורא 7 ימים בשימוש טיפוסי
זיכרון הקורא 90 יום בשימוש טיפוסי
טמפרטורת הפעלה של הקורא 10°Cעד45°C
טמפרטורת אחסון של הקורא -20°Cעד60°C
הגנה על הקורא מפני לחות יש להקפיד שהקורא יישאר יבש
קו גובה להפעלה ואחסון של הקורא 381- מטרים עד 3,048 מטרים
זמן פעולה של צג הקורא 60 שניות (120 שניות כאשר מקלון בדיקה מוכנס)
תדר רדיו 13.56 MHz
חיבור העברת נתונים מיקרו USB
דרישות מינימום למחשב יש להשתמש אך ורק עם מחשבים בדירוג EN60950-1
ממוצע חיי השירות 3 שנים בשימוש טיפוסי
טווח בדיקת רמת סוכר בדם 20 עד 500 מ"ג/ד"ל
טווח בדיקת רמת הקטונים בדם 0.0 עד 8.0 מילימול/ליטר

הורד את תוכנת הפריסטייל ליברה

התוכנה מאפשרת גישה לדוחות מגוונים, כולל "תובנות דפוסי רמות סוכר", הכולל אומדן של מדדי בקרת רמת הסוכר ופרופיל סוכר אמבולטורי, כדי:

לזהות דפוסים
לעבור על דפוסי רמות סוכר
לזהות נושאים לדיון עם הצוות הרפואי שלך
לעקוב אחר ההתקדמות

שימוש מיועד

תוכנת פריסטייל ליברה מיועדת למשתמשי פריסטייל ליברה ולצוות הרפואי ומאפשרת סקירה, ניתוח והערכת נתונים כדוגמת קריאות רמת הסוכר מהחיישן, תוצאות של בדיקות סוכר בדם, תוצאות של בדיקות קטונים בדם ונתונים אחרים שהועלו ממערכת פריסטייל ליברה. השימוש בתוכנה מסייע לבסס תוכנית יעילה לטיפול וניהול הסוכרת

תוכנת פריסטייל ליברה אינה מיועדת לאיבחון סוכרת. על המשתמשים לזכור כי התוכנה היא רק כלי לניהול מידע, ועל כן אינה מיועדת להחליף ליווי של צוות רפואי. כל מטופל חייב תמיד להתייעץ עם הרופא המטפל בכל שאלה או חשש בעניין הטיפול בסוכרת.

דרישות המערכת

מחשב העובד על אחת מהמערכות הבאות

 • Microsoft Windows 7 (32 or 64 bit)
 • Microsoft Windows 8 (32 or 64 bit)
 • Microsoft Windows 10 (32 or 64 bit)
 • OS X El Capitan

מחשב עם כניסת USB 2.0 ומעבד ליבה כפול בעל מהירות 1.6 ג'יגה-הרץ וזיכרון RAM 2 ג'יגה-בייט לפחות.  פריסטייל וסימני המותג הקשורים אליו הם סימנים מסחריים של חברת Abbott Diabetes Care בתחומי שיפוט שונים.

רישיון והסכם שירות ומדיניות הפרטיות של FreeStyle Libre Software - לפני התקנת התוכנה, תתבקש לאשר את התנאים רישיון והסכם שירות ומדיניות הפרטיות של Abbott Diabetes Care (“ADC”,‏ ""אנחנו"" או ""שלנו""). אנא קרא מסמכים חשובים אלה. תמצית מדיניות פרטיות: בקר בכתובת http://www.freestylesoftwareproducts.com/privacypolicy כדי לקרוא את מדיניות הפרטיות של ADC לגבי FreeStyle Software שחלה באופן ספציפי על התוכנה (""מדיניות הפרטיות של FreeStyle Software"") בארצך. קרא מסמך חשוב זה. לסיכום, כאשר תשתמש בתוכנה, אנו נאסוף נתונים באופן אוטומטי מהשימוש שלך בתוכנה ובמוצרים דרך התוכנה. פירוש הדבר ש-ADC אוספת נתונים אודות המחשב שלך, התוכנה שלך על-פי הסכם זה, והמכשיר שלך (לרבות המספר הסידורי של המכשיר) כדי לוודא שברשותך תוכנה עדכנית. בנוסף, ובנפרד, אנו אוספים מידע שהוסרו ממנו פרטים מזהים על מנת לשפר את המוצרים והשירותים שלנו, ואנו עשויים לשתף מידע סמוי זה עם השותפים שלנו; עם זאת, אין לנו או לשותפים שלנו אפשרות לקשר נתונים אלה אליך בשום דרך.

שירות לקוחות

נשמח לשמוע מכם: 6364* או cs@geffenmedical.com בין 8:30 ל- 18:00, בימי ו' ובערבי חג עד 12:15, בחול המועד 8:30 עד 14:00 כדי לענות על כל שאלה בנוגע לתוכנת פריסטייל ליברה. חומרי הדרכה מודפסים למשתמש זמינים ונשלחים לפי דרישה.פריסטייל ומותגים נלויים הינם סימנים מסחריים רשומים בתחומים שיפוטיים שונים בבעלות .Abbott Diabetes Care Incזכויות יוצרים רשומים Abbott Laboratories. Abbott Park, Illinois 2014,

U.S.A.Copyright 2014 Abbott Laboratories. Abbott Park, Illinois, U.S.A.

בכל סריקה ללא כאב, הקורא מציג קריאה של רמת הסוכר הנוכחית, נתוני רמות הסוכר ב-8 השעות האחרונות וחץ מגמה המראה לך אם רמות הסוכר עולות, יורדות או משתנות באיטיות. בנוסף, הקורא מציג מגוון דוחות המאפשרים לך לפרש בקלות את הנתונים שלך ומסייעים בקבלת החלטות מושכלות יותר לגבי ניהול רמות הסוכר .

קל לראות מגמות

חיצי המגמה מאפשרים לזהות בקלות עליות, ירידות ורמות סוכר נמוכות בלילה, הם גם מאפשרים לראות לאיזה כיוון וכמה מהר משתנות רמות הסוכר.

היכולת לסרוק ללא הגבלה מאפשרת להבין טוב יותר כיצד משפיע מזון, פעילות גופנית ואינסולין על רמות הסוכר.

יתרה מכך, באפשרותך להגדיר תזכורות והתראות עם צליל או רטט, וכן להוסיף הערות אישיות שיסייעו לך בניתוח הנתונים.

נוחות ודיסקרטיות

קל להחזיק ולשאת את הקורא הקטן וקל המשקל* בכל עת. סריקה מהירה של שניה גם מבעד לבגדים 1 מאפשרת לסרוק ללא הגבלה באופן דיסקרטי בכל מקום או זמן שתרצו.

*גודל הקורא הוא 95 מ"מ * 60 מ"מ * 16 מ"מ ומשקלו 65 גרם

ניהול טוב יותר של הסוכרת

גישה למידע ברור, המסייע לך לעשות שינויים מושכלים, בין הביקורים אצל הרופא ולפי הוראותיו, יכולה להשפיע באופן חיובי על ניהול הסכרת.

על ידי הורדת תוכנת פריסטייל ליברה תוכל לקבל גישה לדוחות מגוונים, כולל "דפוסי רמות סוכר - תובנות", המציג אומדן של מדדי בקרת רמת הסוכר ופרופיל רמת הסוכר האמבולטורי (AGP), בו תוכל להשתמש עבור:

 • זיהוי דפוסים בנתוני רמות הסוכר שלך
 • זיהוי נושאים לדיון עם הצוות הרפואי שלך
 • 1 הקורא יכול לקלוט נתונים מהחיישן כאשר הוא נמצא בטווח של 1 ס"מ עד 4 ס"מ ממנו
 • 2 בדיקת סוכר באמצעות דקירת האצבע במד סוכר נדרשת בזמנים של שינויים מהירים ברמות הסוכר, כאשר רמות הסוכר בנוזל הבין תאי עלולות לא לשקף בצורה מדויקת את רמת הסוכר בדם או במצב של היפוגליקמיה / היפוגליקמיה צפויה, המדווחת על ידי המערכת, או כאשר הסימפטומים אינם תואמים את קריאת המערכת.