logo_header

VIVI CAP1

מכסה רב פעמי לעט אינסולין להגנה על האינסולין מחום וקור

בלעדי לרכישה באתר!

₪ 329

מחיר רגיל

296

מחיר חבר מועדון


:תומכ

Eli Lilly and Company

 

 

Novo Nordisk A/S

Sanofi


מידע למשתמש והוראות שימוש

tab_2_pdf_1

להורדה

הרכבת המבנה

tab_2_pdf_1

להורדה

סרטון הדרכה

  • פתרון נוח ויעיל להגנה על האינסולין שלך מחום וקור
  • אינסולין מתפרק בחום וקור,  לכן שמירתו בטמפרטורה המומלצת על ידי היצרן חשובה, במיוחד בקיץ הישראלי הלוהט.האינסולין שלך תמיד מוגן מחום וקור קיצוניים מבלי שתבצע פעולה שהיא , כל יום ואף למשך שנים
  • מיועד לשמור את האינסולין בטמפרטורה של מתחת ל - 30 מעלות צלזיוס למשך - 12 שעות לפחות (פרק זמן ארוך מאורך היום) כאשר העט נמצא בתיק, ומחדש באופן עצמי את יכולת השמירה במשך הלילה . יש להישמע להוראות יצרן האינסולין לגבי שמירת האינסולין.
  • בעל מכסה חלופי לשימוש רב פעמי עבור עטי אינסולין, קל לשימוש.הולך איתך לכל מקום. למשרד, לבילוי עם הילדים, לחוף הים, ולטיסה לחו”ל. 
  • מהיום אפשר לשכוח מקרחונים , הטמפרטורה של האינסולין נשמרת באמצעות חומר בידוד ו"קבל חום" חדשנים. התפעול פשוט , ללא סוללות, בלי טעינה, ללא חשמל ובלי מים או קרח. תא המבודד שומר על טמפרטורה לאורך זמן.
  •  קטן, נכנס בקלות לכל תיק ואפילו לכיס , טוב לשימוש יום יומי ללא צורך בטיפולי אחזקה.
  • כולל חיישן טמפרטורה פנימי , בלחיצה על לחצן ניתן לקבל חיווי מידי על מצב הטמפרטורה .
  • מתאים למרבית עטי האינסולין**. עם תחילת השימוש בעט חדש, כל שנדרש הוא להחליף את מכסה העט במכשיר וזה עובד!

 

* בהתאם להוראות השימוש במוצר

**יש לבחור את המודל המתאים לעט האינסולין בשימוש, ולהתאים אותו בשימוש הראשון, לעט האינסולין בעזרת מתאם מצורף .לא ניתן לשנות את המתאם לאחר התאמה זו.

התאמה ראשונית של VIVI CAP1  לעט האינסולין בשימוש

 

שלבי התהליך

מהו VIVI CAP1  ?

מכסה חלופי רב-פעמי לעטי אינסולין. הוא נועד לשמור על טמפרטורת האינסולין בטווח טמפרטורות מתחת ל-30°C, למשך 12 שעות לפחות, גם בטמפרטורת סביבה קבועה של 37.8°C, כאשר המכשיר בתוך תיק אישי. ויסות הטמפרטורה של המכסה נעשה באופן פסיבי, על ידי שילוב של בידוד תרמי עם חומר סופג חום. כאשר טמפרטורת הסביבה יורדת מתחת ל- 26°C, המכשיר ‘נטען’ אוטומטית כדי לספק פרקי זמן נוספים של 12 שעות, וכך נמשך שנים.
שים לב שהאינסולין חייב להיות תמיד בטמפרטורה המומלצת על ידי יצרן האינסולין. עיין בעלון לצרכן של עט האינסולין שברשותך.

איך ניתן לוודא שהטיפול באינסולין הוא מיטבי?

כדי שהטיפול באינסולין יהיה מיטבי יש לקיים במדויק את הוראות הרופא לגבי מועד ההזרקה וכמות האינסולין המוזרקת ובמקביל לוודא שהאינסולין שבידך שומר על יעילות מירבית לאורך זמן.
כדי לעשות זאת יש לוודא שהאינסולין מאוחסן בתנאים הנדרשים לפי הוראות היצרן ואינו נחשף לטמפרטורה קיצונית בכל משך זמן השימוש בו.
אחסון אינסולין בטמפרטורה שהומלצה על ידי היצרן וההגנה עליו מפני טמפרטורה קיצונית במשך זמן השימוש, חשובים ביותר על מנת לשמר את יעילותו המירבית. בעזרת  מכסה חלופי לעטי הזרקת אינסולין, ניתן להגן על האינסולין מפני טמפרטורה קיצונית, בכל מקום ובכל זמן. בהתאם להוראות השימוש של יצרן, יש לעיין בעלון לצרכן.

למה חשוב לשמור על טמפרטורה של אינסולין ?

בכל יום בו משתמשים באינסולין עלולים לחשוף אותו לטמפרטורה קיצונית, שתפגע ביעילותו, השארתו ברכב, חשיפה לשמש, נשיאתו בתיק ביום חם.

מחקרים מראים שאינסולין עלול לאבד מיעילותו תוך זמן קצר (כבר בדרך הביתה מבית המרקחת) וכי יעילותו מושפעת ישירות מן הטמפרטורה בה הוא מאוחסן. חשיפת האינסולין לטמפרטורות גבוהות או נמוכות מידי גורמת להשפעה לא צפויה על הסוכר ומקטינות את יעילות האינסולין באיזון רמת הסוכר בדם. לאורך זמן צריכת האינסולין עולה.

אחזקת אינסולין בכל מקום ובכל זמן בטמפרטורה המומלצת על ידי היצרן חשובה לשימור יעילותו המקסימאלית.

מהי טמפרטורה בטוחה להזרקת אינסולין ?

יש לעיין בעלון השימוש של עט הזרקת האינסולין שבידך על מנת לדעת מהי הטמפרטורה המומלצת על ידי היצרן להזרקה של האינסולין

איפה לאחסן את VIVI CAP1 ?

המכשיר לא זקוק לזרימת אויר כדי להבטיח את פעולת הקירור. הוא קטן וקל, ניתן לאחסנו ביחד עם עוד תרופות, בתיק האישי ואפילו בכיס

האם צריך להכניס את VIVI CAP1  למקרר?

למכשיר טכנולוגיה ייחודית לחידוש עצמי של יכולת שימור הטמפרטורה ברגע שטמפרטורת הסביבה יורדת מתחת ל 26 מעלות צלזיוס. לכן אין הכרח לשמור אותו במקרר. עם זאת במידה ורוצים להאיץ את חידוש שימור הטמפרטורה באופן מיידי,  ניתן להכניס אותו למקרר אך יש לעשות זאת ללא עט האינסולין

באילו תקנים עומד המוצר VIVI CAP1 ?

המכשיר מאושר על ידי איגוד המזון והתרופות האמריקאי (FDA) ובעל סימון תקן CE האירופאי, כמכשיר רפואי בקטגוריה CLASS 1.  ואישור משרד הבריאות בישראל

מתי צריך להחליף את ה VIVI CAP1 שלי בחדש?

למוצר אחריות של שנה מתאריך הרכישה . בשימוש נכון, האלקטרוניקה שבמנגנוני החיווי שלו תעבוד גם מספר שנים. יש להחליף את המכשיר  אם יש תקלה באורות הבקרה והחיווי של המכשיר.

אילו פעולות אחזקה נדרשות כדי לשמור על ה VIVI CAP1  שלי?

התפעול שלו הוא פשוט. אין צורך בהטענה או שימוש בקרח או מים להבטחת יכולת שימור טמפרטורה של המוצר. הוא מתחבר לעט בקלות באמצעות מתאם. המוצר מתאים לעטי אינסולין מתכלים הנפוצים בשוק.

יש לעיין בעלון לצרכן לפני הרכבת המתאם לעט האינסולין שלך.

האם צריך לטעון את VIVI CAP1  ?

לא! אין צורך בטעינת המכשיר.  למכשיר אין סוללות נטענות. פעולת המכשיר אינה דורשת חשמל. הסוללה במכשיר מפעילה את חיווי הטמפרטורה למשך זמן קצר לאחר לחיצה על המתג. זמן חיי מדף של הסוללה הוא מספר שנים (יכול להיות 6 ויותר) ויורד עם מספר הלחיצות על המתג.

האם VIVI CAP1 מתאים לכל עטי האינסולין?

VIVI CAP 1 מתאים לעטי אינסולין מתכלים הנפוצים בשוק.
KwikPen®  סימן רשום של Eli Lilly
FlexPen®  סימן רשום של Novo Nordisk
FlexTouch®  סימן רשום של Novo Nordisk
SoloStar®  סימן רשום של Sanofi

לאילו אותות על המכשיר צריך לשים לב?

למכשיר יש נורית חיווי אחת, אשר משנה את צבעה בהתאם למצב המערכת לאחר לחיצה על המתג.

לנורה שלושה מצבים: צבע ירוק – הכל תקין. צבע אדום – טמפרטורת המכשיר מעל גבול הנורמה, אין להשתמש במכשיר. יש צורך בחידוש יכולת ההגנה – נא לעיין בעלות הצרכן.  נורית לא דולקת (כאשר נמצאים בטמפרטורת חדר רגילה) – הסוללה המפעילה את נורת החיווי ריקה ואין להשתמש במכשיר.

על מנת לבדוק את תקינות הנורית, אנא וודא כי את/ה נמצא/ת במקום מוצל.

מהו היתרון המשמעותי של VIVI CAP1  ?

ניתן להגן על האינסולין מפני טמפרטורה קיצונית מרגע הוצאתו מהמקרר לשימוש וכל משך זמן השימוש בו, כל יום למשך שנים , בכל מקום ובכל זמן וללא כל הכנות. כל שיש לעשות הוא להחליף את המכסה של עט האינסולין ב VIVI CAP1  

לשירות ותמיכה בנוגע לשימוש בויוי קאפ יש לפנות ליצרן טמפרמאד ישראל בע"מ 

03-9195335 

או לשלוח מייל

info@tempramed.com

• בידוד תרמי ייחודי המשמש בתעשיית החלל ונמצא בין גוף פלסטיק חיצוני ומתאם פלסטיק פנימי לעט האינסולין.

• חומר המהווה "קבל חום" רב פעמי מתחדש עצמית . כאשר טמפרטורת הסביבה מעל - 30 מעלות צלסיוס המבודד וקבל החום מונעים מהטמפרטורה של האינסולין לעלות מעל - 30 מעלות צלסיוס . וכל זמן שנמצאים בטמפרטורת סביבה מתחת ל - 26 מעלות צלסיוס "קבל החום" משחרר את עודף החום ומחדש את יכולתו ל"ספוג" חום.

• מעגל אלקטרוני חיישן טמפרטורה ונורת חיווי . החיישן מופעל בלחיצת כפתור וצבע הנורה מהווה סמן למצב הטמפרטורה

 

אולי גם תאהב